Üyelik Hakkı Kişiseldir!

13.12.2021 15:29
 •  A 

Değerli Üyeler,

Site gold üyeliği bir kişilik bir haktır. Bu üyeliğinizden edindiğiniz bilgi ve paylaşımları, eş ve çocuklarınız gibi aile içi kullanmanız normal görülebilir. Lakin bunun ötesinde paylaşım yapmanız doğru değildir! Maalesef bazı üyelerimizin sadece gold üyelerin görebildiği paylaşımları çevreleri ile paylaştıkları yönünde bilgi alıyorum. Hatta bu paylaşımları siteye düştüğü gibi arkadaşlarına-çevresine atanlar olduğu gibi, hepsi tamamlansın diye bekleyip, 09:45 gibi seans öncesi liste şeklinde de gönderildiğini de duyuyorum.

Bildiğiniz, takip ettiğiniz gibi, gece geç saatlere kadar çalışarak site içeriklerini oluşturuyorum. Kısacası bu paylaşımlar için çok ciddi bir emek harcanıyor. Şimdi kendinizi benim yerime koyarak düşünün, bireysel gold üyelik hakkının bu şekilde gold üye olmayan kişilerle paylaşılması sizleri de üzmez miydi? Kaldı ki, hayatımızda maruz kaldığımız zamlar ve enflasyon yüzünden muhatap olduğumuz rakamlarla kıyaslanınca, gold üyelik bedeli için böyle bir paylaşım yapmaya değer mi diye düşünüyorum!

Umarım bu uyarım sonrası, bunu davranışta bulunan üyelerimiz yaptıklarının doğru olmadığını görür ve bu paylaşımlara bir son verirler.

Anlayışınız için teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_


 • 13.12.2021
  09:37

  İngiltere, ABD ve Türkiye Merkez Bankalarının kararları en önemlilerinden olacak. Çarşamba günü FED, Perşembe günü de bizim TCMB faiz kararını öğrenmiş olacağız. FED'in varlık alımını azaltma hızının artmasını, 105 Milyar Dolar'a inmiş olan aylık alı... Devamı »

 • 09.12.2021
  17:28

  Dip Şuan Zirve (Rakamlar 2005 Sonrasıdır!) Aghol 1.48$ 3.15$   Devamı »

 • 09.12.2021
  09:35

  Yarın gelecek ABD enflasyonunda yükselişin sürmesi halinde FED varlık alımını azaltma hızını arttırabilir. Bu durumda 2022 için beklenen sonlandırma bir kaç ay öncesine çekilmiş olur. Bu durumda 2022 yılında beklediğim faiz artışı süreci de ilk çeyrek ... Devamı »

 • 08.12.2021
  08:56

  BIST'in ve hisselerin TL bazında ısrarlı yükselişleri artık stres yaratmaya başladı. Bir çok hissede uzun süreli süren yükseliş ciddi direnç seviyelerine vardı. Hatta bazılarında teknik direnç de kalmadı. Ama hala ısrarlı alınanlar var. Bazıları ise g&oum... Devamı »

 • 07.12.2021
  09:16

  Bugün İzmir'de hala gün doğmadı diyebilirim! Hava çok kapalı. Durup, durup bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyor. Neyse, yağmur da şart. Yoksa kuraklık çok daha kötü sonuçlar doğuruyor. Yağışlar bereket getirsin diyorum. Değerli Üyeler, yazıları... Devamı »