Tecrübe Edenler Bilgilendirsin Lütfen!

18.06.2020 13:50
 •  A 

Arkadaşlar,

Zaman zaman bana gelen aracı kurum sorularında ben Global'liyim ve eşim halen müdürleri diye Global Menkul Değerler diyorum. İsteyenleri de arattırıyorum. Ama bunu söylerken BayGlobal diye işlem platformlarının çok başarılı olduğu ve arge ekiplerinin çok ama çok başarılı paylaşımlar yaptıkları için bunu söylediğimi iletiyorum. 

Hakikaten çok başarılı bir ekipler. Özellikle kısa vadeli alım öngörülleri adeta coşuyor. Bugün sıse, aksa, krdmr tekfen dediler sabah. Gusgr'yi 1.80'lerden beri söylüyorlar. O kadar çok başarılı öngörüler yapıyorlar. Bazen ben bile yazdıkları hisseleri inceleme kolaylığına kaçıyorum.

Hesap açıp, bayglobal kullanan arkadaşların düşüncelerini duymaktan memun olurum. Benim görüşlerime katılıp-katılmadıklarını öğrenmiş olurum. 

Dediğim gibi, beni de arasında diyenler bana telefonlarını iletebilirler.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 18.06.2020
  09:04

  Dün gece yapamadığım için veri girşlerim sabaha kaldı. O nedenle kısa yazacağım. Bulunduğumuz seviyeler ve çeşitli gelişmeler nedeniyle heran her yerden kar satışları görebiliriz. ABD borsalarında yine kar satışları var. Ama buna rağmen çok sayıda hissede de teknik dev... Devamı »

 • 17.06.2020
  09:25

  Öncelikle devamlı yazdığım bir uyarı ile başlamak istiyorum! Sadece BIST değil, tüm dünya borsalarında gördüğünüz fiyatlamaların bol ve düşük faizli para, teşvik paketleri ve kamu alımları nedeniyle yaşandığını bilmenizi isterim. ABD seçimleri nede... Devamı »

 • 16.06.2020
  09:33

  ABD borsalarında dört gündür yaşanan düşüşler sonrası ABD Merkez Bankası FED yeniden sahne aldı ve şirket tahvillerini de alacağını açıkladı. FED'in açıklamasıyla birlikte dönen borsalar, Trump hükümetinin 1 Trilyon Dolar'lık yeni bir alt... Devamı »

 • 15.06.2020
  09:12

  Dünya normalleşme adımlarını arka arkaya atmaya başlayınca, insanlar pandemi riskinin bittiği rahatlığına kapılmış görünüyorlar. Üç aydır evlerinde kapalı kalmaktan bunalanlar, kendilerini bir anda sokağa attılar. Yasaklar bir bir kalkıyor. Ama ülkemiz de dahil, ... Devamı »

 • 12.06.2020
  03:30

  Eminim şimdi çoğunuz dün akşam ABD ve AB borsalarında yaşanan sert düşüşlere bakıp, içinizi karartmışsınızdır. Nedense bunun olabileceğini önceden yazsak, uyarsak da o an kimse aldırmıyor. Sonra bu düşüşler yaşanınca panikleniyor. Öncelikle moral... Devamı »