Gold Üyelik Ücretleri Artacaktır! (Hatırlatma)

04.07.2018 14:08
 •  A 

       Değerli Arkadaşlar,
                     Gold Üyelik ücretlerimizde 9 Temmuz tarihi itibarıyla kısmi artışlar yapılacaktır. Bu nedenle sizlerle öncesinde bu bilgiyi paylaşmak istedim. Henüz süresi dolmamış tüm mevcut gold üyelerimiz, sonraki üyelik yenilemelerinde bu artıştan etkilenmemek için 9 Temmuz öncesi gold üyeliklerinizi yenileyebilirsiniz. 

          Erken gold üyelik yenilemesi yapacak olanlar, önceki üyeliklerini yaptıkları gibi, Üye Bilgileri içerisinde bulunan Ödemelerim / Ödeme Yap başlıklarını tıklayarak yapacaklardır. Sistem yeni yapılan üyelikleri, mevcut gold üyelik süreleri bitince devreye alacaktır. Yeni gold üyelik süreleri mevcut üyelikleriniz bitince başlayacağı için, herhangi bir mükerrerlik ve süre kaybı yaşanmayacaktır. 

          Sonraki tarihli üyeliklerinizin görüntüsünü Üye Bilgileri İçinde Ödemelerim başlığı altında görebilirsiniz.

                        Bu artış konusunda beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 04.07.2018
  09:16

  İşte aylardır uyarıyoruz, TCMB ve faizler için konuştukça kurları yukarı çekiyoruz. Bu olunca cari açık veren ve her alanda ithalata bağımlı bir ekonominin kur artışı kaynaklı enflasyon ateşi de artar diyorduk. En başında faizle müdahale edilmezse, sonra çok d... Devamı »

 • 03.07.2018
  09:20

  Anayasa referandumu, seçim, yerel seçimler, erken seçim, cumhurbaşkanlığı seçim referandumu, erken genel seçim derken, devamlı seçim yapan bir ülke olduk. Şimdi de yerel seçimlerin erkene alınması için açıklamalar duymaya başladık. ... Devamı »

 • 02.07.2018
  09:19

  Yarın enflasyon verisi gelecek. En yüksek enflasyon rakamlarına şahit olabiliriz. Yurt dışında ticaret savaşlarının etkileri sürüyor. ABD endeksleri için 28 Haziran Perşembe günü beklenti yazımda ve Destek-Direnç Tablosunda dikkat çektiğim destekler ... Devamı »

 • 29.06.2018
  13:46

  Değerli Arkadaşlar, Gold Üyelik ücretlerimizde 9 Temmuz tarihi itibarıyla kısmi artışlar yapılacaktır. Bu nedenle sizlerle öncesinde bu bilgiyi paylaşmak istedim. Henüz süresi dolmamış tüm mevcut gold üyelerimiz, sonraki üyelik yenilemel... Devamı »

 • 29.06.2018
  08:59

  Dün dikkat çektiğim gelişmiş ülke borsaları tam desteklerinden yukarı tepkiler verdiler. Bugün kurlarda düşüş yaşandığını görüyoruz. Yabancıların hisse alımları artmaya başladı. AB, Türkiye'ye 3 Milyar Euro mülteci yardımını onayladı. NATO'... Devamı »