Gold Üyelik Ücretleri Artacaktır!

29.06.2018 13:46
 •  A 

       Değerli Arkadaşlar,
                     Gold Üyelik ücretlerimizde 9 Temmuz tarihi itibarıyla kısmi artışlar yapılacaktır. Bu nedenle sizlerle öncesinde bu bilgiyi paylaşmak istedim. Henüz süresi dolmamış tüm mevcut gold üyelerimiz, sonraki üyelik yenilemelerinde bu artıştan etkilenmemek için 9 Temmuz öncesi gold üyeliklerinizi yenileyebilirsiniz. 

          Erken gold üyelik yenilemesi yapacak olanlar, önceki üyeliklerini yaptıkları gibi, Üye Bilgileri içerisinde bulunan Ödemelerim / Ödeme Yap başlıklarını tıklayarak yapacaklardır. Sistem yeni yapılan üyelikleri, mevcut gold üyelik süreleri bitince devreye alacaktır. Yeni gold üyelik süreleri mevcut üyelikleriniz bitince başlayacağı için, herhangi bir mükerrerlik ve süre kaybı yaşanmayacaktır. 

          Sonraki tarihli üyeliklerinizin görüntüsünü Üye Bilgileri İçinde Ödemelerim başlığı altında görebilirsiniz.

                        Bu artış konusunda beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 29.06.2018
  08:59

  Dün dikkat çektiğim gelişmiş ülke borsaları tam desteklerinden yukarı tepkiler verdiler. Bugün kurlarda düşüş yaşandığını görüyoruz. Yabancıların hisse alımları artmaya başladı. AB, Türkiye'ye 3 Milyar Euro mülteci yardımını onayladı. NATO'... Devamı »

 • 28.06.2018
  09:09

  ABD başkanı Trump Çin ve AB de dahil ciddi bir ticaret savaşı başlattı ve bunda da ısrarlı görülüyor. Bu yetmiyor gibi, bizi çok etkileyecek bir adım daha atarak, müttefiklerini İran'dan petrol alımını durdurun diye uyardı. Bu uyarıyı ilk yaptığı zaman AB biz ta... Devamı »

 • 27.06.2018
  09:11

  Tabii ki önemli. Ama bundan çok daha önemlisi, her kim yeni kabinede olursa olsun, doğru bildikleri konusunda rahat uygulama imkanı bulacaklar mı sorusunda yatıyor. Yoksa daha öncesinde de sayın Babacan ve sayın Şimşek, özellikle yabancı fonlar ve iç piyasa tarafınd... Devamı »

 • 26.06.2018
  09:28

  Gapler Çok Hızlı Kapandı! İktidar seçimlerden her iki sandıktan da galip ayrılınca, iktidar açısından istikrar korunacak, yeni bir seçime gerek kalmayacak düşüncesi ile teknik olarak adına gap denen boşluklar bırakarak güne başlamıştık. Ende... Devamı »

 • 25.06.2018
  09:00

  Erken seçim kararının alınması ile birlikte ülke gündemini meşgul eden seçimler ilk turda bitmiş oldu. Ülkemiz için hayırlı olur inşallah. Ülkenin çok sayıda çözülmesi gereken sorunları var. Artık bir an önce seçim ve s... Devamı »