Gold Üyelik Ücretleri Artacaktır!/Hatırlatma

21.06.2017 12:23
 •  A 

          Değerli Arkadaşlar,
                     Gold Üyelik ücretlerimizde 1 Temmuz tarihi itibarıyla kısmi artışlar yapılacaktır. Bu nedenle sizlerle öncesinde bu bilgiyi paylaşmak istedim. Henüz süresi dolmamış tüm mevcut gold üyelerimiz, sonraki üyelik yenilemelerinde bu artıştan etkilenmemek için 1 Temmuz öncesi gold üyeliklerinizi yenileyebilirsiniz. 

          Erken gold üyelik yenilemesi yapacak olanlar, önceki üyeliklerini yaptıkları gibi, Üye Bilgileri içerisinde bulunan Ödemelerim / Ödeme Yap başlıklarını tıklayarak yapacaklardır. Sistem yeni yapılan üyelikleri, mevcut gold üyelik süreleri bitince devreye alacaktır. Yeni gold üyelik süreleri mevcut üyelikleriniz bitince başlayacağı için, herhangi bir mükerrerlik ve süre kaybı yaşanmayacaktır. 

          Sonraki tarihli üyeliklerinizin görüntüsünü Üye Bilgileri İçinde Ödemelerim başlığı altında görebilirsiniz.

                     Bu artış konusunda beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

 

    Saygılarımla

    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 21.06.2017
  09:43

  Karamsarlığın doğru olmadığını, BİST'in en büyük payının yabancılarda olduğunu, yabancı gözü ile bakınca, BİST'in Dolar bazında tekniklerine bakılması gerektiğini, bu nedenle endeksin 100 Bin ve üstüne gideceğini yazarken, bunun sadece bir algı operasyonu olduğunu belirtiyordum. Her şey aynı iken, a... Devamı »

 • 20.06.2017
  08:57

  BİST'in yeniden 100 Bin ve üstünü görmesi için, bankalar başta, thyao, kchol gibi endeksi etkileme oranı yüksek olan hisseleri yukarı çekebilirler. Özellikle bankalar olmadan 100 Bin üstüne gidebilmek ve orada durabilmek oldukça zor olur görüşündeyim. Tekniklere bakınca da, sanki bankalar ve dikkat ... Devamı »

 • 19.06.2017
  15:30

  2014 yılında izah ettiğim bu iki teknik terimi yeniden hatırlatmak istiyorum! Boğa Tuzağı Boğa Tuzağı, ayı tuzağının anlam olarak tam tersi bir davranıştır. Yaşanan ciddi bir çıkışsonrası kuvvetli dirençlerde fiyatlar çok kısa sürede yukarı doğru sert bir artış yaşar. Bu davranış yatır... Devamı »

 • 19.06.2017
  09:54

  Yeni haftaya alımlarla başlanmasını bekliyorum. Ama teknik grafiklerin içerdiği görüntülerde realizasyon riskleri sürdüğü için, ben izlemede kalmayı ve gerçekleşen öngörüleri kapatmakla yetinmeyi yeğliyorum. Hele bir ilk günü görelim bakalım. Eğer güzel bir kapanış ile günü tamamlarsak, yarından iti... Devamı »

 • 16.06.2017
  09:19

  İşte benim için yakın vadeli risklerin başında bu konu geliyor. Mısır'ın darbe ile başa gelen diktatör başkanı Sisi, ''Türkiye'ye de ambargo uygulansın'' demiş. Aynı şekilde ABD Savunma Bakanlığı eski yetkilisi Michael Rubin attığı bir tweette ''Bugün Katar, yarın Türkiye'' mesajını kullanmış. En ö... Devamı »