Yarın İçin Beklenti Yazım ve Teknik Paylaşımlarım Olmayacak!

18.07.2023 23:49
 •  A 

Arkadaşlar,

yarın için de dinlenmek istiyorum. O nedenle gece teknik paylaşım yapmayacağım. Zaten bir düzeltme beklentiğm olduğunu, BIST'in Dolar bazında görüp geçecek olursa ikili dip yapacak olduğu 252$ seviyesine dikkat çekmiş ve bu seviyenin kırılmasından önce realizasyon beklentimi biliyorsunuz. Bu nedenle yeni öngörü yapmayıp izlemede kalmıştım. Ben bugün sağlık işleri ile meşgul iken, beklediğim realizasyon yaşanmış. Gayet normal sizi hiç tedirgin etmesin. 

Bu realizasyonlar yaşanıp, düzeltmeye dönüşsün ki, endeks ve hisseler güç toplasın ve destek bulacakları seviyelerden yeni yükseliş trendlerine başlasınlar. Bu arada biz de yeni çok sayıda öngörü verme fırsatı bulmuş olalım.

Anlayacağınız zaten yazılarımdan realizasyon düşüncemi biliyorsunuz. Bu nedenle yarın beklenti yazısı yazmayacağım. Seans içinde tekniklerine göre uygun gördüklerim olursa, onları DD ya da al/sat tablosunda paylaşabilirim.

Şimdilik mümkün olursa birkaç gün bu şekilde biraz pasif olmak istiyorum. Yaklaşık 14 yıllık olan sitemde bu aksamalar ancak sağlık nedeniyle böyle istisna şekilde olabiliyor bazen. Maalesef kendimi zorlayınca daha çok sorun yaşıyorum ve sorun sürüyor. Bir an önce kurtulmak için kendimi biraz dinlenmeye çekeceğim. Anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Hepinize iyi geceler.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_


 • 18.07.2023
  11:11

  Merhaba Arkadaşlar, Yerime geldim. Mr ve dr. randevularımı tamamladım. Öncelikle ameliyatlık ya da, önemli bir fıtık sorunum yokmuş. Boyun ve belde muhtelif fıtıklar var, fakat önemsiz. Ağır bir şey kaldırmak, klima(arabada klimayı direkt üstüme alıyorum) olabilirmiş. Bi... Devamı »

 • 17.07.2023
  21:32

  Salı sabah 08:00'de bel ve boyun MR'ları için ilk randevuyu aldım. Mr çekiminden sonra 10:15 gibi beyin cerrahı ile mr değerlendirmeleri ve ağrılarım için randevum var. 15:00'te özteopat randevum var. Şu an ekran karşısına oturup, klavye ve mouse uzandığım ... Devamı »

 • 11.07.2023
  14:29

  Türkiye'nin cari işlemler hesabı mayısta 7 milyar 933 milyon dolar açık verirken, altın ve enerji hariç cari işlemler hesabında 1 milyar 283 milyon dolarlık açık oluştu.Beklenti 6,8 milyar dolar açık vermesi yönündeydi. Devamı »

 • 10.07.2023
  10:03

  TÜİK'in konuya ilişkin haber bulteni asağıda bulunuyor: " Mevsim etkisinden arındırılmış işsizlik oranı %9,5 seviyesinde gerçekleşti Hanehalkı İşgücü Araştırması sonuçlarına göre; 15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde işsiz sayısı 2023 yılı Mayıs ayında... Devamı »

 • 10.07.2023
  00:05

  Son kdv artışları sonrası site üyelik bedellerinde kdv oranı %18'den %20'ye yükselmiştir. Ama üyelik bedellerinde bir değişiklik olmayacaktır. Devamı »