Bir Soru da Benden!

31.01.2021 17:45
 •  A 

Yeni yıla girerken site ücret güncellemesi yapacağımı ilan ettim. Mevcut üyelerimin üyelik sürelerinin bitişi dikkate alınmadan, eski üyelik bedeli ile üyelik yenilemesi yapabilme imkanları olduğunu bildirdim. Ki, geçmiş ücret artışlarında da her zaman mevcut üyelere bu bildirimi prensip olarak hep yaptım.

Çok sayıda üyemiz bu imkanı kullandılar. Ama bir o kadar çok sayıda üyemizin ise, kullanmayıp bitişine çok kısa süre kalmış olan üyeliklerini yeni yılla birlikte süreleri doldukça yenilenmiş üyelik bedeli ile yenilediklerini görüyorum. 

Peki neden bu imkanı kullanmadıklarını merak ettim doğrusu? 

İyi pazarlar.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_


 • 29.01.2021
  09:43

  Değerli Üyeler, Lütfen akşamları siteden çıkış yaparak siteyi kapatın. Güne başlarken yeniden giriş yapıp, sonrasında HUP'u yeniden aktif ediniz. Bazı üyelerde siteden düştükleri için de HUP bildirimi alamama sorunu yaşanabilir. Son olarak, bug... Devamı »

 • 27.01.2021
  23:53

  Şimdiden bilgi vereyim, muhtemelen bu düşüş konuşulacaktır. Yazılarımda yazdıklarımı sözlerimden duymak isteyenleriniz olursa diye bilginize sunarım. İyi geceler. Devamı »

 • 21.01.2021
  14:34

  Kendimi bildim bileli en sevdiğim ritüellerimden birisi sabah, öğlen ve akşam bir Türk kahvesi içmektir. Şimdilerde bu sayıyı ikiye düşürdüm. Öyle ki, yedek subay askerlik yaparken, tatbikatta bile yanımda iki kişilik fincan takımım vardı. Arazide, dağda bil... Devamı »

 • 21.01.2021
  14:02

  PPK Haftalık Politika Faizlerini % 17'de sabit bıraktı. Devamı »

 • 19.01.2021
  20:45

  Sitede yer alan tablolarda hisse, tarih aralığı, açık öngörüler gibi farklı filtre özellikleri var. Misal eski tarihlerden gelen ama beklentisi halen süren çok düşük fiyatlı açık öngörülerimiz olabilir. Ama çok alt sayfala... Devamı »