Soru - Cevap (Teşekkürler..)

  •  A 
BA*** ZE*** 01.01.2023 19:53
Konu / Hisse Kodu: Teşekkürler..
Borsa’nın kralı, ekranların parlayan yıldızı Aydın hocam, 2022’de siz ve eşiniz sayenizde ben ve arkadaşlarım çok keyifli bir yıl geçirdik. Szin tavsiyenizle arkadaşlarımla Global’de hesap açarak eşiniz Hülya hanımında yardımları ile hiç bilgimiz olmadığı halde çok keyifli bir yolculuğa başladık.Bu yolda verdiğiniz destek ve önerilerinizle hayalimizde olmayan kazançlar elde ettik.2023 size ve ailenize bolluk ,bereket,mutluluk ,sağlık,önerilerinizde hepimize bol kazanç getirsin.İyi ki varsınız.
Cevap 01.01.2023 20:13

Aman aman, krallık bize uymaz. Demokrasiden yanayım ben:))) Çok teşekkür ederim. Bu sözleri duymak çok güzel. Zaman zaman bana soruluyor, aracı kurum, portföy yönetimi gibi talepler geliyor. Ben eski bir Global Menkul yöneticisiyim, eşim de direktörlerinden birisi olduğu için, ben Global Menkul'ü ve onların model portföy çalışmalarının olduğunu söylüyorum. Beni arasınlar diyenlerin irtibat bilgilerini Globale iletiyorum, sizleri arayıp, irtibata geçiyor, bilgilendirmeleri yapıyorlar. Gerisi artık onlarla sizlere kalıyor. Memnun olmanıza sevindim. Umarım daha çok kazanırsınız. 

Ama uyarmak da isterim, bu dönem çok iyi bir borsa süreci yaşadık. Kazançlar da bu nedenle çok yüksek oldu. Ama her zaman böyle olmaz. Zaman zaman da bu yükselişlerin düzeltmeleri olur. Lütfen borsa hep yükselen bir alan olarak düşünmeyin, tedbiri elden bırakmayın. Portföy yönetimine dahil olduysanız, zaten portföy ekibi gerekeni yapar. Ama bireysel takip yapıyorsanız , zaman zaman kar realizasyonu yapmayı da ihmal etmeyin.

Sizler için de sağlık, bolluk, huzur dolu bir 2023 dilerim. İyi pazarlar.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_