Soru - Cevap (HUP)

  •  A 
UĞ*** TE*** 17.11.2022 22:51
Konu / Hisse Kodu: HUP
Aydın Bey daha önce de defalarca yazdım. en son 3 Kasım'da bana inşallah önümüzdeki hafta test aşamasına geçeriz demiştiniz. sizin siteyi yapan arkadaşlar, işin ciddiyetini mi kavrayamadi acaba. onların gevşekliği yüzünden biz para kaybediyoruz. sonuçta siteniz çok fazla arayüzü yüklü derinlikli bir site değil. sizde çok değişiklik istemiyorsunuz.

bu konunun uzmanı değilim ama sıfırdan yapilsa bile bitmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Gerçekten yılan hikayesine döndü bu konu. saygılarımla.
Cevap 18.11.2022 00:06

Aynı fikirdeyim ama ne yapabilirim. Artık bitti bitiyor diye de olsa resmi bir iş yapıyoruz. Ben denen şekilde henüz bitmemiş olmasından dolayı ne yapabilirim. Siz yapamadınız diye bırakıp başkasını mı aramam lazım? Yeni bir süre daha mı başlatalım? Bu iş maalesef böyle. Ama sanmayın ki, bu sorunu sadece biz yaşıyoruz. Maalesef bu sorunlar çok kurum için de benzer şekilde yaşanıyor. Elden gelen bir şey olmadığı için de insan çaresiz kalıyor. 

En son iki dün evvel mesajla HUB bitti, geceye ya da en geç sabaha test aşamasına geçeriz dendi. Buyurun aradan iki gün daha geçti. Bence bitecek de, umarım test aşamasında sorun olmaz tamam bitmiş diyebiliriz. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_