Soru - Cevap (BISTİN DÜŞECEĞİNİ BILMEK)

  •  A 
HA*** İB*** KA*** 12.11.2022 10:57
Konu / Hisse Kodu: BISTİN DÜŞECEĞİNİ BILMEK
AYDIN abi cevap için teşekkur ederım düşünceni öğrenmek istedim sadece ayrıyetten kozal ve odaş içinde tesekkur ederim kozal al satta paylaşmadın fakat destek de gozume sokar gıbı devamlı koydun abı önüme bende aldım dedım aydın abı paylaşıyosa vardır bı bildiği dedım guzelde kazandım abı tesekkur ederım
saygılar
Cevap 12.11.2022 15:40

Rica ederim. Sonuçta teknik ve bilanço olarak gördüklerimi bir şekilde paylaşıyorum. 

Kazançlarınız bol olsun  ne güzel:) Ama tekrar ediyorum. Zaten öyle de yazıyorum, düşüş kar satışı şeklinde gün içinde de yaşanabilir. Bir-iki gün ya da birkaç gün de sürebilir. Bazıları endeks düşerken de çıkabilir. Şimdi böyle olunca da, neden öngörü yaptık demek olmuyor. Zaten sebebi de izah ediyorum. 

Mesela cuma günü %4 ile %10 tavan arasında kapanan çok sayıda hisse var. Teşekkür ettiğiniz odas'ı bir gün evvel paylaştım. Ama kar satışı perşembe de olabilirdi. Gördüm paylaştım. Bu yüzden bazen satışlara yakalanacağız. Önemli olan hissenin ederinin yüksek olması. Düşük bekleriz gerekirse yine yükselirler. Yoksa kar satışları bekleniyor der hiç öngörü yapmazsak ve endeks de yükselmeye devam ederse, ya da arada böyle tekniği çıkabilir diye görüklerimiz yükselirlerse, onları kaçırmış oluruz.

Bu kararlar çok kolay, net ve kesin değil anlayacağınız. İyi hafta sonları.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_

Cevap 14.11.2022 11:28

Sanırım bugün çok daha net anlaşılıyordur, neden yeni öngörü yaptığım değil mi?    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_