Soru - Cevap (Katılmıyorum)

  •  A 
GÜ*** EL*** 01.11.2022 11:15
Konu / Hisse Kodu: Katılmıyorum
Aydın Bey selamlar,

Dyoby üzerinden yapılan geribildirime katılmıyorum. Böyle bir piyasada daha 24 saat dolmadan dün verdiğiniz banka önerilerinin tamamı gerçekleşti veya şuan gerçekleşmek üzere.
Bu nedenle haklıya hakkını vermek gerekir, Dyoby sadece zaman kaybettirir.

Bankalar için ayrıca teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık.

Saygılarımla
Cevap 01.11.2022 11:49

Nasıl tebrik alıyorsak, sitem de işimizin doğasında var. Sadece bilinmesi gereken öngörülerimin kesin olacak diye bir garantisi olmadığıdır. Bir tane hariç hepsi de gerçekleşse, o bir tane birine denk gelecek maalesef. Burada sorun sitemin içinde yatıyor! Bir yıldır hiç bir öngörüme katılmayıp da dün alınan bir hissede bunun yaşanmasında sorun. Yoksa bir yıldır öngörülere uyulsa, şu an çok sayıda öngörüde kazanmıştık, bunda şimdilik ters yakalandık ama zarar yok, öncekilere sayarız denirdi. Ama ilk kez alınanda zarar olunca, mutlak bir zarar var neticede.

Şunu bilin ki, tek bir öngörüm bile ters çıksa buna çok üzülüyorum. Ama elimden gelen bu maalesef. Keşke her dediğim gecikmeden hemen gerçekleşse. Bu şimdiye kadar olmadı, bundan sonra da olmayacak. Mümkün değil çünkü. Arada bu şekilde bazen geçici, bazen de kalıcı zararlarımız söz konusu olacak. Tüm uğraşım bunların en az sayıda olması için.

Kazançlarınız için memnun oldum. Hep olsun inşallah.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_