Soru - Cevap (Tursg)

  •  A 
HA*** TO*** 27.04.2022 11:56
Konu / Hisse Kodu: Tursg
Aydın bey merhabalar ;
Tursg öngörünüzün açıklama kısmında ''Kadir gecesi dua edeceğim inşallah yakında arsan patlayıp gider'' ifadesi yazıyor...Uzun yıllardır üyeniz olarak hiç bu şekilde ifadenizi görmediğimden merak ettim...Sakıncası yoksa izah edebilirmisiniz...
saygılarımla,
Cevap 27.04.2022 12:10

:))))))))))

Hakikaten iyi ki uyardınız, çok güldüm yaptığım hataya... Konu tamamen farklı.

Bir arkadaşım ''Sen oruç da tutuyorsundur. Bugün de Kadir gecesi, dualarının arasında bizim arsadan da bahset ki, artık iyi bir fiyata satalım arsayı da elimiz iyi bir para görsün'' dedi. Ben de ona bu cevabı yazdım. Ama nedense ve nasılsa cevabı kopyalamışım. Öngörülerin açıklama kısmında ise, kopyalı düşüş halinde desteklerden kademeli alıma uygundur uyarısını koyuyorum. Tursg öngörüsünün açıklamasına da önceki öngörülerden kopyalı hazır duran desteklerden kademeli... uyarısını yapıştırıyorum diye arkadaşıma yazdığım arsan dileğini yapıştırmışım. Eğer uyarmasanız sonraki tüm öngörülerin açıklamalarına aynı ifadeyi kopyalamış olacaktım:))))

Ama bu arada açık öngörülerimizden olan arsan da iyi bir hisse ve beklentilerimi koruyorum:)) Fakat o arsan ile duadaki arsan farklı konulardı. Uyarınız için çok teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_