Soru - Cevap (Uzun vade)

  •  A 
AH*** AT*** 18.02.2022 10:40
Konu / Hisse Kodu: Uzun vade
Bu liste kv de sürekli al/sat yapmak istemeyen için çok faydalı . Bilançolar geldikçe veya daha detaylı incelediğinizde giriş çıkışlar oluyor. Akgrt yi bu şekilde çıkartmıştınız . Ttkom aynen devam mı , Tüpraş için incelemiz sonrası uv ye aday olabilir mi. Desteğiniz ve yorumlarınız için teşekkürler herkese güzel bir haftasonu diliyorum…
Cevap 18.02.2022 10:59

Size de iyi hafta sonları. 

Bilançolar bittikçe, inceleyip, mevcutlara da bilanço eklemeleri yapacağım. Yenileri de ekleyeceğim. Ttkom bana göre devam. Tuprs'ı daha detaylı incelemem gerekiyor. Tuprs'ı uzun vadeye eklemem sanırım. Teknik tablolarda olursa öngörüm olur. 

UV Listelerde genelde ekstra düşük fiyatlandığını düşündüğüm hisselere yer veriyorum. Diğerleri zaten teknik tablolarda yer alıyor. Zaten primli gördüğüm iyi bilanço getirmiş hissenin UV listesine girmesi çok doğru olmaz. Bilançosu takıldığı anda yüksek maliyetle yakalanmış oluruz.

UV lerde yer verdiklerimi teknik öngörülerde kapatsam da, bilanço olarak daha yeri olduğunu bilin ama teknik dirençlerini görün diye listede tutuyotum. Karar sizlere kalıyor. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_