Soru - Cevap (genel)

  •  A 
HA*** SÖ*** 11.12.2021 13:16
Konu / Hisse Kodu: genel
Aydın bey mrh.
Umarım haftasonu tatili iyi geçmiştir. Mental yorgunluğunuzu atabilmişsinizdir. Muhtemelen otobandan gidip geldiniz soyledikleri gibi 3.5 saatte gidebildinizmi:):) sorum şu.Son gün acilista ve gun ortasinda mrkz bnk sinin dolara mudahalesi sonrasinda birden kisa sureli endeksin geri gelmesi,ne zamandir olmasını beklediğiniz duzeltmenin ayak sesleri oolabilirmi ?
Cevap 12.12.2021 20:49

Aslında iş ziyareti idi demek doğru olur. Ama gitmişken, hem büyük kızımızı, hem eşimin annesi, kardeşleri, akrabalarını gördük. Hem benim üniversite arkadaşlarımla erkek erkeğe yemek yedik. Akşam ev oturması falan derken İstanbul'un iki yakasını, İstanbul'un iki ucundan boğazın üstünden ve altından kat ettik. 

Piyasaları Merkez Bankası müdahalesi olunca öğrendim. Tv.'ye canlı bağlantı yapıp, müdahaleyi sormak istediler ama uygun olmadığım için bağlanamadık. Cuma yaşanan seans içi kar satışları neredeyse her gün görülüyor. O yüzden buna düzletme demek doğru olmaz. Kapanışlarda eksi olursak düzletme öyle olur.

Dönüşte Bursa'dan İzmir eve kadar hep yoğun yağmur altında geldik. Hız limitlerine uymayanlar için 3,5 saat doğrudur. Ben uzun yıllardır limitler dahilinde araç kullanıyorum artık. O yüzden benim sürem 4,5 saat sürüyor.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_