Soru - Cevap (DOAS)

  •  A 
İL*** MA*** 10.09.2021 10:19
Konu / Hisse Kodu: DOAS
Ne derler bilirsiniz hocam :sabreden derviş muradına ermiş :)
Flama direği ne kadardır acaba? 4.3 gibi bir değer buluyorum 29.96 üstüne koyunca 34 deki dirence yakın bir değer geliyor ama doğru mu alıyorum değerleri?
Teşekkür ederim.
Cevap 10.09.2021 10:45

Günaydın. Burası artık ne kadar zor bir alan oldu görüyorsunuz. Şimdi ne vardı da bu kadar düşürdüler? Bizler gibi hissenin iyi olduğunu görüp pozisyon alan kişiler vardı. Onları dökmek için bu düşüşleri yaşattılar. Şimdi ise alıyorlar. Ama yaşanan düşüş nedeniyle zarara girenler, karlar oluştukça kademelerde dökülüyor. 

İşte bu nedenle sakin ve sabırlı olun diyorum. Her düşüş gerçek nedenlerle olmadığı gibi, her yükseliş de hisseler iyi olduğu için yaşanmıyor. Çok ciddi sayıda manipülatör piyasada cirit atıyor.

Sorduğunuz seviyeler Destek-Direnç paylaşımlarımda var zaten. Asıl hisse 3653 seviyesini görür mü bilemiyorum ama görecek olur ve de kırarsa, asıl o zaman büyük bir çanak kırar ve daha da sert yükseliş yaşanır. Eğer bunu yaparlarsa, o zaman yapanlara şapka çıkartırım. Çünkü benim asıl beklentim buydu. Ama yaşattıkları düşüşte her ne kadar düşük fiyatlı öngörüler girmiş olsam da, yükselişte gerçekleşmelerde kapatmayı tercih ediyorum. Yani bizleri de daha düşük karlara razı etmiş oldular.

Son açık kalan öngörülerimiz de gerçekleşsin, gerekirse çanak kırılırsa yeniden düşünürüz.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_