Soru - Cevap (Gold Üyelik)

  •  A 
ME*** TU*** 19.08.2021 00:50
Konu / Hisse Kodu: Gold Üyelik
Hocam sistemden çıkıp tekrar girdiğimde düzeldi teşekkür ederim. Elimde siteye üye olmadan 1 hafta önce aldığım ASELSAN hissesi var ve sizde ASELSAN hisse fiyatını 20 + olarak belirtmişsiniz hocam bu fiyat tahmini ne zaman gerçekleşir sizce 1 hafta mı ? 1 ay mı Borsanalizci ailesinden olmak bana heyecan verdi umarım istediğim gibi verimli olur şimdiden teşekkür ederim
Cevap 19.08.2021 08:30

Günaydın. Evet yapmanız gerekeni yapıp sorunu çözmüşsünüz:) Site üyeliğiniz hayırlı olsun.

Asels beklentilerimiz iyi olan bir şirket. Ama bu beklentilere yıl sonu bilançoları için sahibim. İyi bir piyasada çok daha önce de olabilir. Lakin bir ay içinde böyle bir beklentim yok maalesef. Teknikleri bu dönem için referans alabilirsiniz. Destek-Direnç ve al/sat tablolarındaki teknik paylaşımlar öncesinde olası teknik beklentileri göstermesi konusunda yararlı olabilir.

Site girişinin sağında yer alan ''Siteyi Tanı'' kısmını dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum. Site hakkında tüm bilgileri aktarıyor. Aklınızdaki sorular site arşivinde bulunabilir. Teknikler tablolarda yer alıyor olabilir. Bunların hepsini siteyi tanı kısmını okuyunca bulacaksınız.

Yaklaşık iki yıldır yabancı her ortamda satıyor. Beklentilerin uzaması yabancı satıcı olduğu için yaşanıyor. Eğer son dönem kısmi artış görülen yabancı fon takası hızlanarak artacak olursa, o zaman yıl sonu bilanço beklentilerimizden çok daha hızlı ve erken gerçekleşmeler olur. Ama şimdilik yabancılarda bu çapta alım artışları yok.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_