Soru - Cevap (Çok özür dilerim !)

  •  A 
SE*** KI*** 14.02.2021 20:46
Konu / Hisse Kodu: Çok özür dilerim !
Size saygısızlık yapmak ne haddime etrafımdaki her insan ailem bana yaptığınız katkıları çok yakından bilir sizi simayen tanır ! Etrafımdaki her insana sizden bu kadar övgü ile bahsetmiş biri olarak size saygısızlık sizi yok saymak asla düşüncem olamaz siz bu siteyi emekli olana kadar açık bıraktıkça olmaya devam edeceğim. Son zamanlarda aksa ve netaşın geç hareketlenmeleri benim size sorduğum sorular size gerdi ama ben hisseler rekor kırınca hakkınızı veren biriyim çok üzüldüm cevabınıza inanın
Cevap 14.02.2021 22:30

Kusura bakmayın, karşınızda şamar oğlanı yok. Bir gün öyle, bir gün böyle konuşmakla her şeyi bilmek olmuyor. 11/02/2021 tarihindeki mesajınızda, bir üyemizin ''uzun vade ısrarlarına gerek yok, teknik analiz öngörüleri gayet iyi getiri sağlıyor dediği için,'' Uzun vadeyi övüyordunuz. Ama tekrar bakın size verdiğim cevabın altında ekleme yaptım.

Ne tesadüf ki, benim uzun vadeli liste paylaşımlarım için, 10/07/2010 tarihli ''Uzun Vade Masalı!'' başlıklı mesajınızı aklıma geldi! Peki o dediklerinizi kim dedi? Şimdi kalkıp, bu sefer uzun vade için ahkam kesiyorsunuz.

Ayrıca, bir kez daha söylüyorum, bu site benim görüşlerimin okunması için üye olduğunuz bir site. Lütfen sorunuz olunca onu yazın. Yorumlarınızı anlatmak istiyorsanız, kendi sitenizi kurup orada anlatmayı deneyebilirsiniz.

Üyelerimin beni eleştirmelerine hiç bir zaman sınır koymadım. Yeter ki, tespitler doğru ve saygı çerçevesinde olsun. Her zaman her türlü mesaj hakkındaki görüşlerimi sizlere yine de yazdım. Lakin bir öyle, bir böyle birbirinden zıt görüşlerle eleştiri yapılmaz. Görüş belirtilmez. Siteyi boşuna arşiv özellikli yapmadık. Benim yazdıklarım nasıl kayıt altında ise, sizlerin de yazdıklarınız gördüğünüz gibi kayıt altında.

Son kez söylüyorum. Sözlerinize dikkat etmezseniz, bir daha hiç bir soru ve mesajınızı dikkate almam. Bilginiz olsun. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_