Soru - Cevap (Bir soru da benden)

  •  A 
SÜ*** SE*** 31.01.2021 21:08
Konu / Hisse Kodu: Bir soru da benden
Hocam harika bir insansınız öncelikle size bütün üyeleriniz gibi bende büyük saygı duyuyorum. Beklentilerim ve hedeflerim için biraz araçtırmadan sonra orta vadeli bir hisseye girdim o yüzden yenilememiştim. Hisse beklentim devam ediyor fakat yenilemediğim üyelik için minnet borcu hissettim içim buruk kaldı o yüzden yeniledim kazandırdıklarınızın yanında bu ücretler hiçbişey değil. Allah sizden razı olsun.
Cevap 31.01.2021 21:57

Hassasiyetiniz için size teşekkür ederim. Ama hemen belirteyim, kimsenin yaptığım hizmet ve verdiğim destek için minnet borcu yok. Sonuçta bunun adını site üyelik bedeli olarak koyduk. Azdır-çoktur bu ayrı bir konu. Derdim tüm dünyadaki ve Türkiye'deki gelişmeleri doğru takip ederek, sizleri mümkün olduğunca risklerden koruyabilmek. 

Keşke her zaman hep doğruları görebilsem. Ama bazen bu mümkün olmayabilir. Sadece bilmenizi istediğim, yaptığım tüm paylaşımları inandığım, öyle düşündüğüm için yapıyorum. Şu ana kadar on yıl ortalaması olarak çok yüksek bir gerçekleşme oranı ile geldik. Bunun tüm yükü ve sorumluluğunu omuzlarımda hissetmek beni ayrıca çok temkinli ve titiz olmaya zorluyor. Umarım bundan sonra da sizlere mahçup olmadan paylaşımlarımı yaparım.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_