Soru - Cevap (Bildirimler gelmiyor.)

  •  A 
TA*** GÖ*** 29.01.2021 11:03
Konu / Hisse Kodu: Bildirimler gelmiyor.
Merhaba Aydın Bey. Uzun süredir HUP bildirimlerini alamıyorum. Sorun devam ediyor. Her gün oturum kapatmak, hup bildirim ayarını açıp kapatmak pratik çözümler değil. Bildirimleri zamanında göremeyince alım fırsatları kaçıyor. Bu kadar zamanda sorunu çözemeyen firmanın bundan sonra çözüm üretmesi sürpriz olur. Saygılar
Cevap 29.01.2021 13:33

Zaten o nedenle başka bir firmaya yeniletiyoruz siteyi. Aynı zamanda iphoneler için de aktif edeceğiz.

Ama işin ilginç olanı bakın duyuru yaptım, sizden başka bir bildirim gelmedi. Yani çoğunluk sorunsuz çalışıyor. Arada sizin gibi ya da dün başka bir üyemiz de yazmıştı tek tük nasıl oluyor da site kaynaklı aksaklık oluyor onu anlayamıyorum! O nedenle sizler de bildirim, internet ayarlarınızı kontrol edin lütfen. Kendi işimle ilgili her konuyu alanım zaten, ama iş program - yazılım konusuna gelince ben de çaresiz kalıyorum. 

Dediğim gibi, yine de siteyi 10 yıl evvel ilk yapan arkadaşlara yeniletiyoruz. Umarım tamamlanınca bu sorunların yine hiç yaşamayız. Yıllardır sorun yokken yeni yıl ile birlikte ne oldu böyle anlayamadım doğrusu. HUP çok önemli bir özelliklik. Whatsapp yokken 10 yıl evvel siteye hiç bir yerde olmayan bir özellik olarak koymuştuk. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_