Soru - Cevap (Kozaa)

  •  A 
Sİ*** DE*** 23.01.2021 18:00
Konu / Hisse Kodu: Kozaa
Aydın bey merhaba
Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederiz.Öneriniz ile kozaa aldık ve 17.40 ile sattık.Daha sonra 16.84 den malımızı yerine koyduk ama düşüşe yakalandık.Kozaa için düşünceniz nasıl ? Tekrar Öneriye girer mi ?
Çok teşekkür ederiz.
Cevap 24.01.2021 17:43

Şimdi bana teşekkür var, öngörünüze göre aldık diye. Peki sonra ben yeniden öngörü girdim mi ki, siz yeniden sattığınızı yerinize koydunuz?

Hisseye kapılmayın. Bu çok hatalı bir davranıştır. Yükselen hisseler hep gider, düşmeş, düşse de yine çıkar diye bir kural ve beklenti yanlıştır. Düşebilir, hem de çok ciddi de düşebilir. Böyle hatalar yapınca elde edilen karlar boş yere yok olur. Taşımalı mı, satmalı mı sorusunun cevabınının peşinde koşarsınız. Maalesef şu an için bit yorum yapamam. Karar sizin.

Şimdilik yeni bir öngörü düşünmüyorum. Ama 15.00 veya az altına düşerse yeni öngörüm olabilir. Lakin o seviyelere düşer mi bilemem. Şu an takibimde değil. Hatta yazıyorum da, kozal kozaa gitti ipeke onlara uymadı. Şimdi ter parite de olabilir hisselerde diye. Bunları hiç gözden kaçırmamanız lazım.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_