Soru - Cevap (Alctl senle tanimistim)

  •  A 
SÜ*** AY*** 22.01.2021 12:43
Konu / Hisse Kodu: Alctl senle tanimistim
Abi öngörü kazançlı bir şekilde kapatılmıştır.Stajyer kabul eder misin abi 3 ay geleyim yanında çalışayım.
Cevap 22.01.2021 13:21

:)))

1996 yıllarından 2009'a kadar üniversitelerin matematik, işletme, ekonomi bölümlerinden sıralamalarda olan mezuniyete yaklaşmış genç arkadaşları alıp, bizim piyasalar konusunda birebir eğitip, tüm bilgileri aktarıp, tüm lisansları aldırmak en büyük hobilerimden birisiydi. Çok genç arkadaşımız bu durumdan yararlandı. 

Çalışmayı bıraktıktan sonra eğitime katkım yine arada oluyor ama çok düştü maalesef. En başta endüstri mezunu olan kızım istiyor bunu:)

Biraz daha yaş alayım belki o zaman yeniden misyon edinirim bu konuyu. Ama zaten on yıldır teknik analize eğitimi dışında farkında olmadan ne denli bilgi yüklemesi yapıldığını görüyor olmanız lazım! Siteye ilk üye olduğunuz halinizle şuanki piyasaya bakışlarınız aynı mı?

Teknik analizde de açıklamalar kısmında nelerin daha önemli olduğunu görüyor olmanız lazım. Sadece adı geçen o indikatör ve formasyonların grafik üzerinde görülmesi, yorumlanması ayrı bir göz gerektirir. Herkes aynı grafiği görür. Ama bazıları yükseliş, bazıları düşüş olacak der!    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_