Soru - Cevap (Teşekkür)

  •  A 
KI*** YE*** 21.01.2021 14:46
Konu / Hisse Kodu: Teşekkür
Aydın Abi,
Seni iyi ki tanımışız, nasıl ki her anı planlı planlanmış bir hayatın var ise bizim de sana göre planlı bir hayatımız var:) İnan bende 00:00 da senden paylaşımlar başladı mı diye telefona bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum.. Bazen uyku tutmuyor, Müthiş mütevazi, harika bir insansın. Bizim sana karşı hatamız, usandırıcı sorularımız oluyor ise sen kusura bakma. Ailen ile birlikte Çok sağlıklı, mutlu hayatın olsun...
Cevap 21.01.2021 15:16

Rica ederim olur mu öyle şey. Profesyonel olan benim. Ben idare etmeyi bileceğim. Sizler yaşananların bir kısmını ilk kez tecrübe ettiğiniz için, bu nedenle farklı tepkiler verebilirsiniz. Sadece arada ben de yoğunluk ve yorgunluğun etkisi ile genel tarzımın dışında tepkiler veriyor olabilirim. Bu nedenle beni bu zamanlarda idare etmenizi istiyorum.

Hepimizin ailelerimiz ve sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ve güzel günlerimiz olsun. Sonuçta uzun-kısa hepimizin sayılı günleri gün gelince sanki hiç yaşanmamış gibi gelip-geçecek. O nedenle yaşarken iyi insan olarak yaşamak, kimseyi kırmadan güzel anlar biriktirmek çok önemli. Umarım hepimizin önümüzdeki süreçlerimizde çok güzel günlerimiz olur.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_