Soru - Cevap (Teşekkür)

  •  A 
HA*** TO*** 14.01.2021 10:46
Konu / Hisse Kodu: Teşekkür
Aydın Bey,
Size bu piyasada güvenebileceğimiz sayılı kişilerden olduğunuz için teşekkür etmek istedim. Sizi sıkı takip ediyorum. İş yoğunluğundan teşekkür etmediğimi farkettim. Son dönemde vestel, kozaa (2 kez), bagfs... vb. Öngörüleriniz sayesinde kazançlı çıktık. Gerekli yerde zarar kes veya maliyetine çıkış önerilerinizle de erken önlem alabiliyoruz.
Ayrıca sayenizde Global ile tanıştık. Çok memnunum. Okuyan olursa belki faydası dokunur.
Tekrar çok teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim.
Cevap 14.01.2021 19:07

Rica ederim. Kazancınız bol olsun. Zaman zaman zararla kapattığımız öngörülerimiz de olacak. Önemli olan çabuk çıkmayı bilmek. Çünkü gördüklerimizi denemediğimiz zaman da, destek-direnç tablosunda görüyorsunuz neler kaçabiliyor.

Bu arada Global konusunu açtınız çok iyi oldu. Merak ediyordum. BayGlobal, hızlı haber paylaşımı, çok karlı hisse öngörüleri vermeleri açısından bir kaç kişi özelde mesaj atıp teşekkür etmişti. Çok memnunuz diye. Ben de genelde merak ediyordum, hesap açan üyeler ne durumda memnunlar mı diye. Sizden duymam iyi oldu. Mahçup olmamışım demek. 

Diğer üye arkadaşlardan da Global'de hesap açmak isteyenleriniz varsa, beni arayabiliğrler diye bana mesaj atarsanız, iletirim sizinle temas kurarlar. Özellikle benden uzun vadeli hisseler konusunda talepleriniz oluyor ya, onların arge ve kurumsal finansman ekipleri şirket ziyaretleri-aramaları yaptıkları için, şirketler hakkında daha resmi ve detaylı inceleme yapma imkanları oluyor. O nedenle de yarar görürsünüz. Hele ki, hem benden, hem onlardan gelen öngörüler kesişirse, o zaman çok daha huzurla alım yapmak imkanınız olur.

Bu bilgiyi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_