Soru - Cevap (Netas)

  •  A 
MU*** ÇA*** 07.01.2021 18:32
Konu / Hisse Kodu: Netas
Aydın Bey merhabalar, Netas sormaya çekiniyorum aslında, kusura bakmayın. Teknik olarak görüşlerinizi biliyorum ama kapanışta yeni iş ilişkisi haberi düştü iki tane, değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim, teşekkürler.
Cevap 07.01.2021 22:09

Sitede ilgilenen üye çok ve açık öngörüler var diye duyuruya yazacaktım. FB-Alanya maçını izliyordum. Ondan yazamadım henüz. Az sonra yazacağım. çok önemli biri 184 Milyon + kdv, diğeri 134 Milyon + kdv olmak üzere iki iş almış. Yıllar sonra açıkladığı iş ilişkilerinin büyüklüğü de, nitelikleri de çok önemli. 

Beklentilerimin teknikleri demek ki, bu nedenle oluşmuş. Çok iyi bir gelişme. 

Bu arada sizin netas sormaktan çekinmenize ve kusura bakmayın demenize gerek yok. Benim netas konusundaki sitemim, bana sadece bir arkdaşımızdan iki yıldır ısrarla gelen netas yorum mesajları nedeniydi. Yani benim açık öngörüm belli. Katılmayan kendisi satar çıkar. Yok satmıyorsa, devamlı hisseye ve dolaylı-dolaysız bana öngörü ile ilgili sarfedilen hep aynı ifadeleri taşıyan sözlerin tekrarlanmasına tepki duymuştum. Hiç kimseye neden bunu soruyorsun diye bir tepkim olamaz. Bu mümkün değil. 

Neyse, beni artık tüm üyelerimiz tanımış olmalı. Her soruya cevap vermeye çalışan biriyim. Sorun da buradan kaynaklanıyor bazen. Anlamsız, ya da objektif olmayan sorulara cevap vermek zaman kaybından öte bir iş olmuyor bazen.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_