Soru - Cevap (Mobil uygulama)

  •  A 
UĞ*** TE*** 24.11.2020 22:01
Konu / Hisse Kodu: Mobil uygulama
Hocam mobil uygulama projesine cok sevindim. En önemli isteğim bildirimlerin gelmesi olur. Çünkü bu konu önemli bazen maddi kayıplara sebep olabiliyor.
Açık öngörüleri filtreleyip uygulamayı tekrar açtığımızda bunun sifirlanmamasi
Size ekstra yük getirir mi bilmiyorum ama öngörü hisselerinin teknik analizi yapılmış grafik resimleri öğrenmeye çalışanlara ders mahiyetinde olabilir.
Birde öngörülerin ekranda bir seferde sığacak şekilde ayarlaması yapılırsa.
Cevap 27.11.2020 15:33

Telefonunuz iphone demek öyle mi? Çünkü diğer tüm androidlere HUP bildirimleri geliyor zaten.

Açık öngörüleri filtrelemek konusunda, yani sadece açıkları göreyim hepsi gelmesin diyorsunuz öyle mi? Ama bunun için açık-tüm filtresi var. Al/sat tablosu sabit filtre tercihi koyarsak, hep öyle gelebilir. Not ettim. Alt sayfalarda açık öngörüler kalıyor. Onları ancak filtrelemelerle görebiliyoruz. Tek tek sayfa sayfa aşağı inmek zor oluyor. Filtre de her seferinde sıfırlayınca sıkıntı oluyor diyorsunuz. Evet anladım. Yararlı olacak bir istek.

Teknik analiz grafikleri yararlı olabilir. Ama çok zaman gerektirir. Bunu yapamam sanırım. Şu haliyle gece yarıları paylaşım yapmak zorunda kalıyorum. Bir de bu çok zor. Komple Şablonu değiştirmek gerekebilir. Yine de sorayım. Bir yere dahil edebilirsek, zaman bulduğum zaman örneklemeler koyabilirim. Ama yine de çok tercih etmem. Sonra bu konuda talepler artar. Teknik analiz eğitimlerini görüyorsunuz ki, site ücretimizin çok üzerinde bedellerle veriliyor. Bir kerede grafik paylaşmak yeterli olmaz. Her seferinde yeni bir grafik oluşur. yine de not ettim.

Görüşleriniz için teşekkürler.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_