Soru - Cevap (Mobil site app)

  •  A 
AH*** AT*** 24.11.2020 09:48
Konu / Hisse Kodu: Mobil site app
güzel bir çalışma olacak inşallah çok sevindim iphone ios için uyarı sinyallerini alabilmek iyi bir gelişme olacaktır . Destek direnç noktalarında yine uyarı alınabilirse süper olur . Hisse hacimleri sektörel haberler kap duyuruları vs biliyorum bunların hepsi bir maliyet ama bu tarz mobil app internet ortamında gsm de store da yer alarak çok daha büyük bir organizasyon olabilir. Bunun için çeşitli izinler gerekiyor heralde. Şimdiden hayırlı olsun...
Cevap 24.11.2020 16:54

Nihayetinde işlemlere aracılık yapan bir kurum değiliz. Şirket haberleri falan bir ekip gerektirir. Ya da haber paketleri satın almanız gerekir. Bunları işlem yaptığınız kurumlar zaten mobil uygulamalarında sizlere kullandırıyorlar.(misal BayGlobal mobilinde bu dediklerinizin çoğu yer alıyor) Bunları kurumlarınız üzerinden almayı hedeflemek daha gerçekçi olur. 

Bizde aslında bana göre en önemli yenilik ios'ların da HUP özelliğini kullanması olur. Aslında şu açık öngörüyü şu yeni öngörü ile parite yap diye şablonlar olsa çok yararlı olur. Ama buna da SPK izin vermediği için maalesef yapamayız.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_