Soru - Cevap (oyak c)

  •  A 
HA*** TO*** 13.11.2020 14:23
Konu / Hisse Kodu: oyak c
Merhabalar ;
Temmuz ayında ''Oyakc'yi birleşme sonrası ekranınıza yeni ismi ile eklemeyi unuttuğunuzdan hareketlerini kaçırdığınızdan bahsetmiştiniz. O günlerde destek / direnç tablosunda yer aldı sonrasında hiç paylaşım yapmadınız. Uygunmu görmüyorsunuz yoksa unutulmuşlar listesindemi...
Saygılarımla...
Cevap 13.11.2020 15:46

Cevap basit aslında. Destek-Direnç tablosuna oyakc yazıp filtre yapın. Gördüğünüz rakamlar bugünkülerin üstünde mi altında mı? Üstünde ise, cevabı zaten siz de vermiş olursunuz.

Teknik olarak belki yakında dikkat çekmem gerekebilir ama bilanço olarak henüz dikkat çekmemi gerektirmediği için ilgisiz kalıyorum. 

Aslında tam da konu bu işte! aklınızdaki hisselere takılıp kalmayın. Ben unutmuş olsam da önemli değil. Önemli olan onlarca başka öngörü yapılabiliyor mu, bunlar gerçekleşiyor mu. Eğer öyleyse yapılanlara dikkat etmek çok daha doğru olur. Yoksa kendimizi belli hisselere sabitlemiş oluruz. Bu da zorlama ile yatırım olur ki, doğrıu olmaz.

Bu vesile ile yine tüm üyelere hatırlatıyorum, Global'in araştırma ekibi hakikaten çok başarılı çalışıyor. Benden fazla öngörüleri oluyor. Tabiki beni takip edin ama onları da takip etmekte, BayGlobal'i kullanmanızda yarar görüyorum. İsteyenleriniz bana iletmeleri halinde aranmanızı sağlarım. Bazen ben takılıyorum. Ama onlar şirket ziyaretleri yaptıkları için birebirde ciro gelişmelerini çok daha iyi takip ettiklerinden hisselerde ısrarcı olabiliyorlar. Benim gibi başarı oranlarını yüksek buluyorum. İki tarafı koordineli kullanmanız daha yüksek doğruluk sağlayabilir.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_