Soru - Cevap (SE*** ER*** AĞZINIZA SAĞLIK)

  •  A 
CE*** OR*** 28.10.2020 00:29
Konu / Hisse Kodu: SE*** ER*** AĞZINIZA SAĞLIK
Merhaba hocam
Üyenize teşekkür ederim hocam Demekki sadece ben değilmişim rahatsız olan Gerçekten daral geldi Netaş aşağı Netaş yukarı boş muhabbetlerden. İnsan istemediği, şikayet ettiği hisseye bu kadarmı aşık olur satar kurtulur. Burayı ZAY BABA'nın sohbet sitesine çevirdi. Sizdede maşallah peygamber sabrı var . Her yazısına ilk defaymış gibi özenle cevap veriyorsunuz.
Saygılar.
Cevap 28.10.2020 08:41

Günaydın.

Tüm derdim karşımdakilerin mümkün olduğunca aklında olan sorularını cevaplamak. Sahip olduğum bilgilerimi aktarmak ve sizlerin piyasa gelişmeleri ile ilgili bakış açılarınızı zenginleştirmek. Dikkat ederseniz borsa ile yeni tanışan yatırımcılarımız da var. Sorulardan bunu hemen anlıyorsunuz. Ben onların sorularını olması gerektiği gibi cevaplayamaz ya da cevaplamazsam, sosyal medya tuzaklarına düşerler ve borsa hafızalarında hep yalan-dolan-tuzak-kumar olarak kalır. 

Lakin görüyorsunuz borsada herşe bir kural ve eşitlik içinde gelişmiyor. Netas beni de bezdirdi. Ama kesinlikle çok ciddi değerlere ulaşması konusundaki beklentimi koruduğum için vaz geçmiyorum. 

Neyse bir de ben uzatmayayım. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_