Soru - Cevap (Hipnoz !)

  •  A 
SE*** KI*** 27.10.2020 15:01
Konu / Hisse Kodu: Hipnoz !
Netaş sayesinde ülkemizin farklı yerlerinde yatırımcılarla tanışma fırsatı yakaladım. 2012 den beri taşıyanlar var. Kimse tam olarak niye taşıdığını bilmiyor :) Hipnoz olduk bu hisseye açıklaması bu :) Bir de öyle bir hisse ve öyle bir şirket ki her an şapkadan tavşan çıkartacak potansiyeli var ! Siz önerdiniz,sizin sayenizde bryat, alcar,alcatel,toaso,trkcm,kardemir,algyo,knfrt,dgyo,goodyear,thy,sise para kazanmış olmam netaş için referans olması gibi gibi nedenlerle hem netaşı hem aksayı aldım
Cevap 27.10.2020 15:12

Tamam cevap bu olabilir. Hipnoz olmak. Ama eğer başka hisselerle parite yapmıyorsanız, komple çıkmadıysanız, o zaman söylenmenin bir yararı yok. Benim bile verebileceğim düşük fiyatlı çok sayıda öngörüyü vermekten vazgeçmeme neden oluyorsunuz. Bir hisse sanki başka hisse yokmuş, başka öngörüler yokmuş gibi bu kadar mı konu olur diyerek hisseden soğuyorum. 

Yeter bu kadar uzun yazmak. Bunları daha önce yazmadınız mı, kaçıncıya tekrar oluyor. Kime yararı var diyorum. Ya satın çıkın, ya da tutuyorsanız sessizlik içinde bunu yapın. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_