Soru - Cevap (Q3 Bilançolar)

  •  A 
AH*** AT*** 24.10.2020 14:43
Konu / Hisse Kodu: Q3 Bilançolar
Sayın abim önceden bazılarını inceleyip bize de ilham verebilirseniz seviniriz. Daha önce ov uv ucuz bulup güvendiklerinizi sıraladınız bilanço ile o listedekiler desteklenirse belki daha iyi olur . Covid ile birlikte tüm tabuların yıkıldığını görüyoruz . Tamamen haber kaynaklı sektörel ve manipülatif gidişler var her daim dikkatli olmamızı söylüyorsunuz. Kimse duygularına hırsına yenilmez inşallah ...
Cevap 25.10.2020 16:00

O yıkılan tabular yüzünden emin olun yaklaşık 30 yıllık tecrübeme istinaden konuşuyorum, çok kişi borsa mağduru olacak. Öyle gördüğümüz her tavan tavan % 300 - % 500 - % 1000 - %3000 gitmiş hisseler bilançoları ile bunu hak etmiyorlar. Fiyatlar bu denli yükseltilip sonra yüksek bedelsiz ilanları ile yatırımcıyı bedelliye katılmak zorunda bırakacaklar. Bedelli süreçleri tamamlandıktan sonra ciddi sıkıntılar yaşanacak hisselerin olacağı görüşündeyim. Tabii her hisse için demiyorum. Umarım ben yanılıyor olayım.

Bizim öngörülerimizde bu risklerin yaşanacağı hisseler olmaz rahat olun. Zararlar edilebilir, ama izahı olmayan düşüşler ancak izahı olmayan yükseliş yaşamış hisselerde olur. Onlar da bizde yok. Ama sosyal medya pazarlamacılarına, kim olduğu belli olmayan kişilere lütfen ama lütfen çok dikkat edin. SPK bu gurupları yasaklıyor. Yalan yanlış haber ve paylaşımlarla manipülasyon yapılan gruplarda işlem yapan kişiler ortak hareket etmiş gibi ceza alabilirler. Uyarmadı demeyin lütfen!


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_