Soru - Cevap (al/sat)

  •  A 
SA*** OL*** 25.08.2020 20:50
Konu / Hisse Kodu: al/sat
Aydın bey merhaba, al sat önerilerini gördüğümüzde verdiğiniz fiyatlar yükselmiş olabiliyor, yeni al sat giriş yaptığınızda telefonumuza mesaj gönderilse bizde hemen alt fiyat ile işlem yapabilirmiyiz .iyi akşamlar.
Cevap 25.08.2020 23:24

Arkadaşlar,
              Sitede günlük soru-cevaplarda sizlerin ilgisini çekecek benzer konular cevap buluyor. Bu bölümü de zaman zaman okumanızı tavsiye ederim.

Evet, bu konu sanırım bir-iki hafta içinde sitede yer aldı. Siteyi Tanı kısmında sitenin tüm özellikleri tek tek izah edilmiştir. HUP(Hızlı Uyarı Penceresi) özelliği on yıldır var olan bir özelliktir. Masaüstü, dizüstü bilgisayarlarda ve tüm android telefonlarda siteyi açıp, HUP özelliğini aktif ettiğiniz zaman, sitede yapılan tüm paylaşımlar ekran ve telefonunuza sesli ve görsel uyarı ile bildirim yollar. Bunun için HUP'u açmak yeterlidir. Sitenin açık olmasına bile gerek yoktur. Tüm android telefonlarda siteyi ana ekrana indirebilirsiniz. Sonra da HUP'u aktif edince hayatınız gerçekten de kolaylaşır. Tam on yıl evvel sizlere en hızlı şekilde bilgiyi ulaştırmak için bu özelliği siteye eklemiştik. 

Ama maalesef ios telefonların alt yapısı bu özelliği hala desteklemediği için iphonelerde çalışmıyor. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_