Soru - Cevap (Merhabalar hocam)

  •  A 
AH*** ER*** 24.08.2020 10:21
Konu / Hisse Kodu: Merhabalar hocam
Bugün kü beklenti yazınızda herşeyi çok güzel özetlemişsiniz elinize sağlık umarım yasaklar kalkar da ateşkesler devam eder tkfen alacaklarını alır Libya’dan ve uçuşlar hızlanır da Doco biraz rahatlar, özellikle Doco bir tavan çıkıyor ise ondan sonra azar azar iki tabanda düşüyor, hocam ayrıca glyho Holding naturel gazı halka arz haberleri var sizce global holdingi Nasıl etkiler, inşallah herkesİn zararlarını kurtaracağı bir hafta olur saygılarımla iyi çalışmalar
Cevap 24.08.2020 10:49

Rica ederim.

Naturel gaz arzı olumlu etkiler ama aynı zamanda en büyük iştiraki olan limanlar ise pandemi nedeniyle büyük kayıplar yaşıyor. Yani pandemi yüzünden limanlarda risk olmasa naturel çok daha iyi etkilerdi. Şimdi hangisi daha baskın olur bilemiyorum. Ulaştırma sektörünün üzerindeki baskı kalktığı zaman glyho için de daha pozitif etkisini beklerim. Şu an emin değilim. Etki olur ama geçici kalabilir mi diye terreddüt ediyorum.

Pandeminin tedavisi bulundu haberi çıksa aşıdan çok daha etkili olur seyahat şirketleri için. Tamamen pandemi riskleri sektörü baskılıyor. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_