İletişim

Mesajınızı göndermek için aşağıdaki formu doldurunuz.
0 / 500

Sitenin tüm verileri Gold(ücretli) üyeler haricinde 20 gün gecikmelidir. Siteyi güncel görebilmek için öncelikle ücretsiz üye olmanız, sonrasında Gold(ücretli) üyelik işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Siteyi incelemek ve ücretsiz üye olmak için tıklayınız.

  •  A 

İletişim Mesajları

HÜ*** KA*** 29.12.2020 11:04
Aydın hocam veri akışlarında büyük sorun var gibi. Bazı verileri alırken bazılarını alamıyoruz. Kapanması gerekenleri çok geç olarak ancak hızlı veriyi kontrol ederken fark edebiliyorum. Kolay gelsin.
Cevap 29.12.2020 11:28

İlettiğiniz için teşekkür ederim.    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

AL*** Rİ*** OR*** 28.12.2020 10:33
aydın bey merhaba site ile ilgili yenileme çalışmalarından bahsetmiştiniz. hup sayfası içinde, öngörü, destek-direnç, günlük beklenti,duyuru gibi uyarılar farklı renklerde görünse bence daha kullanışlı olur.iyi çalışmalar
Cevap 28.12.2020 10:51

Not ettik. Çok teşekkürler.    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

İL*** ŞA*** 24.12.2020 17:25
Aydın Bey, Merhabalar
Daha önce yayınlamış olduğunuz bir mesajda internet sitesinde bir güncelleme yapacağınızı söylemiştiniz diye hatırlıyorum.
Bu konuda bir önerim olacak müsaadenizle.
AL/SAT menüsünde yer alan tabloda grafik koyulabilir ise sizin bakış açınızla grafik üzerinden teknik analiz tarafını öğrenmeye, geliştirmeye teknik görünümlerini anlamaya çalışırız.
Benimki sadece bir öneridir. Uygulanabilirliği konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip değilim. Emeklerinize Sağlık...
Saygıla
Cevap 24.12.2020 20:13

Bu talep gelmişti. Not ettim ve ilettim. Eğer çok yük yaratmayacaksa olabilir. Ama bana çok zaman kaybı yaratır. O nedenle yapar mıyım şimdilik emin değilim. Bugün kahvaltı yapmaya vakit bulamadan akşam yemeği yedim. Hala ekranı bırakıp kalkamadım. Çok yorgunum. Teknik öyle pat diye görülen birşey değil. Hoş ben 5 sn.yede genelde gördüğümü sonra daha detaylı inceleyip paylaşıyorum. Ama yine de ek bir işe totalde çok zamanımı alabilir. Sonra da teknik analiz sorularının arkası kesilmez. İyisi mi teknik analiz için özel dersler alabilirsiniz. Geçen gün bir arkadaşımız yazmıştı sanırım 5.000 TL istemişler eğitim için.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

SE*** SA*** 24.12.2020 16:21
Hocam ben yeni gold üyenizim.sayfanızı inceledim.kafama takılan bir soru var. Destek-direnç sayfasında yer alan ancak gerek al-sat gerekse hızlı uyarı sayfasında yer almayan hisseler var.örneğin karel.destek direnç sayfasında hisselere ait bir öngörü ve hedef olarak algılayacağımuz bir fiyat yok.alım yapmayı düşündüğümüz hisseyi seçerken mutlaka hıxlı uyarı sayfasında al dediğiniz hisselere mi kanalize olalım.yoksa destek direnç ve al sat sayfalarındaki hisseleride değerlendirelim mi?
Cevap 24.12.2020 17:16

Bazı hisselerin paylaşımları HUP'ta çıkmıyor diyen ikinci kişi oldunuz sanırım üç gün içinde. Öyle bir durum olmaması lazım. Şimdi test amaçlı karel'e destek-direnç uyarısı girdim. HUP mesajı bende hemen geldi.

SA*** MA*** 24.12.2020 13:10
#KOZAL
Selamlar hocam kozal hissesinde günlükte fincan kulp oluşumu mevcut galiba yada ben yanlış yorumluyor olabilirim:) . Bu arada bende grafik formasyonları üzerine videolar izliyorum vakit buldukça. Sizin de önerebileceğiniz bir yer var mıdır faydalanmak isterim.
Teşekkürler.
Cevap 24.12.2020 13:45

Değerli üyeler,

Hisselerin teknikleri hakkındaki görüşlerimi ilgili tablolardaki revizelerim ya da destek-direnç paylaşımlarımda görebilirsiniz. Onlarca üyemiz var. Bir süre sonra teknik analiz öğrenme heyecanı ile birçok üyemiz benzer şekilde yorumlu teknik analiz sorusu iletmeye başlayınca, amacımızı aşan hale geliyoruz.

Dediğim gibi ilgili tablolarda görüşlerimi devamlı paylaşıyorum. Cevaplarınızı bulabilirsiniz.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

M*** C*** 24.12.2020 11:27
Merhaba,
Emeklerinize saglik.
Direnc-destekleri hangi siklikta guncelliyorsunuz acaba? (Bazilari cok eski tarihli.) Brsan bryat alcar ve lokman- guncellemeniz mumkun mu lutfen? Tesekkur ederim.
Cevap 24.12.2020 12:16

Kusura bakmayın ama bunu yapamam. Bugünkü beklenti yazımı okuduysanız, benzer bir çok hissenin teknik dışı fiyatlandığı görüşündeyim. Bu grafiklerine bakarak teknik destek-direnç paylaşılamaz. Ama bu hisseler daha da yükselmez demek değil. Yükselebilirler. Sonra bazıları çok yüksek bedelsiz-bedelli verip daha sonra da ortak satışlarına maruz kalacaklar diye bekliyorum. Ama hangi seviyede olacak bunu bu operasyonları yapanlar bilir ancak. Gördükleri demiyorum ama görecekleri seviyelerden işleri bittikleri zaman çok ciddi kayıplar olacak bazılarında. Hem bu uyarıları yapıp, hem de ilgili hisselere teknik dikkat çekemem. Yanlış algı yaratılmasına neden olabilirim.

Bundan sonra benden bu hisselerde teknik paylaşım muhtemelen uzun süre gelmez.    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

SE*** ŞA*** 23.12.2020 17:25
Slm. Aksa kapandı son öneri de. Teşekkür ederiz. Aklınıza ve emeğinize sağlık
Cevap 23.12.2020 17:44

Rica ederim. Ne çok yordu bizi. Kazancınız bol olsun.

Bu arada bilgi olsun diye yazıyorum. 24/3/2016 tarihinde verilmiş öngörü verildiği zaman Dolar 2.87 imiş. Aksa % 371 getiri ile kapandı. Yani 13.51 Dolar kuruna denk geliyor bu haliyle. Enazından ısrarımda dolar karşılığı beni mahçup etmemiş oldu. 

Ama tekrar ediyorum. Belki de Türkiye'de en çok beğendiğim hisselerin başında gelir. Aile içi kavgalara maruz kaldı. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

OS*** UN*** 23.12.2020 01:40
Merhaba hocam,
Yeni telefon aldım. Hup tarafında bildirim ayarları açık olmasına rağmen gelen anlık bildirimleri almayı bir türlü beceremedim. Sebebi ne olabilir. Bilginiz var mı? (Android cihaz kullanıyorum)
Teşekkürler.
Cevap 23.12.2020 08:28

Günaydın. Telefonunuzun bildirim ayarları kapalı olabilir. Bir de ona bakın. Ayrıca Huawei ise, ABD google kullanımını engellediği için olabilir. Sizin çözmeniz gereken bir konu ama bendeki bilgi bu kadar. Telefonu aldığınız yerdekiler sorunu çözebilir.

Bu arada, güle güle kullanın. Hayırlı olsun. Hep iyi haberleri duymanıza vesile olsun.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

HA*** İB*** CA*** 21.12.2020 12:58
Nasil bir şansım var borsa düşüyor, profesyonel danışmanlık alayim diyorum gold üyelik ücretini ödüyorum. Siteden daha sonra cevap alamıyorum.
Cevap 21.12.2020 13:28

Olmadı şimdi :) Hepimizin hayatında işimiz dışında yapmamız gereken işler oluyor. Ekran başında olamadım bir saat size denk gelmiş:)

Zaten bu arada yeni bir öngörü de yapmadım merak etmeyin. Kaybınız yok yani. Normalde teknik bir düzeltme olursa iyi olur diye bekliyorum. O nedenle sakin duruyorum öngörü konusunda. 

Bu arada yeni bir üye olarak, lütfen giriş kısmının sağında yer alan Siteyi Tanı ibaresini tıklayın ve orada yer alan site tanıtımını muhakkak okuyunuz. Telefonunuz android ise, HUP özelliğini aktif kullanmak için siteyi chromeden masa üstü yapıp kullanın derim. Lap top kullanıyorsanız, onda HUP'u açıp ekranın altına atınız. Paylaşımlarımı sesli ve görsel uyarı olarak alırsınız.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_

HÜ*** KA*** 18.12.2020 16:43
Aydın hocam geçmiş olsun. Netaş da hedefe ulaştı. Teşekkür ederim.
Cevap 18.12.2020 16:51

   Rica ederim. Bol kazançlar dilerim.

   Saygılarımla.

Borsa Analizci, Aydın Eroğlu'na ait, 365 006 2175 vergi sicil no. ile kayıtlı bir gerçek kişi işletmesidir. © 2017
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.borsaanalizci.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Adres: Çelebi Mah. Müzeyyen Senar Cad. No:131 Güzelbahçe/İZMİR