İletişim

  •  A 
SE*** ŞA*** 10.03.2023 15:05
Slm kolay gelsin. Aghol karım % 15 geçti. Galiba yine siz haklı çıkacaksınız :) şimdiden teşekkürler. acaba hedefi revize edecek misiniz.
Cevap 10.03.2023 15:28

:)) Rica ederim

Hisselerin çok yüksek ederi olmasına rağmen, bu şekilde manipülatif ya da spekülatif baskılarla öneriler sonrasında ekstra düşmesi aslında yeni alacak olanlara çok güzel fırsat oluyor. Ama düşüşlere bakıp da, yanlış öneri mi oldu acaba diye düşünüyor insan ister istemez. Sabır çok önemli bir şey.

Umarım ben haklı çıkarım siz daha çok kar yaparsınız, o tarihte öngörüme istinaden almış olanlar da en az beklentim ederler kadar kar yaparlar. 

Bu vesile ile özellikle beni yeni tanıyanlar için söylüyorum, lütfen öngörüler sonrası hissenin düşmesi sizleri çok karamsar yapmasın. Maalesef yaşanan gelişmeler nedeniyle bunlar olabiliyor. Sabır göstermek gerekiyor. Sonra her şey olması gereken fiyatı buluyor. Özellikle düşüş halinde kademeli alıma uygun demişsem, teknik olarak düşebilir, düştükçe almak için fırsat olacağını bilin.

Revize yapmayacağım, gördünüz doas neden baskılı diyorduk, pat diye dggyo paylarının tamamını holdingten aldık dediler. DYOBY'de benzer şekilde marka ve patantleri holdingten almıştı. O yüzden aghol de benzerini yapar demiyorum. Ne olur ne olmaz. Şimdilik beklentilerim mevcut halleri ile kalsın. Teknik görünümü daha detaylı paylaşırım, ötesi için gerekirse teknikleri referans alırsınız.    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_