İletişim

  •  A 
AY*** TO*** 02.03.2023 09:35
Günaydın Aydın Bey,

HUP ile ilgili bir önerim olacak. Paylaşımlarınız sadece gün gün değil de son 24 saatlik kısmı sürekli HUP'ta görünse daha iyi olacak sanki. Siz bir sonraki gün görünsün diye geceyarısı sonrası paylaşıyorsunuz anladığım kadarıyla. Ama HUP hep son 24 saatte paylaştıklarınızı gösterse, buna gerek kalmaz. Yani saat 20:00-21:00 gibi yaptığınız paylaşımlar da ertesi gün seans sonuna kadar HUP'ta görünür. Siz de erken yatıp dinlenebilirsiniz. Yarın balık için de rast gele diyeyim.
Cevap 02.03.2023 09:44

Gece yarısından sonra paylaşmamın onunla ilgisi yok :) Tamamen zamanla ilgili. Artık hisseler çok fazla. Sabah hem yazımı, hem de hisse tekniklerini yetiştiremiyorum. O nedenle akşamdan yarına ait teknikleri paylaşmaya çalışıyorum ki, sabaha çok işim kalmasın ve eksik olmasın istiyorum. Hatta yarına ait verileri bir gün öncesine ait saatlerde paylaşırsam, görünümü ileri tarihli yaptığım için zamanın 00:01 olarak görülür. Ama gece yarısını geçtikten sonra paylaşıyorsam tam detayı görülür. 

Ama HUP yayını tam nasıldı hatırlayamadım şu an. Son 24 saat doğru bir düşünce. Eğer öyle değilse öyle yapmak doğru. Ama zaten sitede daha önemli bir özellik var biliyorsunuz. Gün sonunda siteden çıkarsanız, sonra yeniden ne zaman girerseniz, siteden çıkışınızla yeniden girişiniz arasında paylaşılanlar açılışta karşınıza listelenir. Ama bunun için siteden seans ya da gün sonu çıkıp, sonra yeni güne başlarken yeniden girmeniz lazım. Eğer siteyi hep açık tutarsanız bu listeleme çalışmaz. O zaman HUP önemli olur. Ama dediğim şekilde yaparsanız tüm paylaşımları zaten detaylı şekilde liste halinde görürsünüz. 12 yıl önce bu detaylandırmaları özenle yapmıştım.

Balık için teşekkürler. İnşallah rast gelir. Kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım var.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_