İletişim

  •  A 
MU*** ÇA*** 18.11.2022 00:26
Aydın abi bu zorlu piyasa koşullarında yönümüzü bulmamıza yardımcı oluyorsunuz, emeklerinizin karşılığı maddi hiçbir şeyle karşılanamaz,tüm arkadaşlarımızın bunu bilmesi gerektiğini düşünüyorum, çok teşekkür ediyorum, aileniz ile birlikte sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum, iyi ki varsınız, iyi ki bizimlesiniz
Cevap 18.11.2022 08:52

Günaydın. Çok teşekkür ederim.

Bu sözleri HUP konusundaki mesajlara istinaden söylediğinizi düşünüyorum. HUP sorunu bir an önce çözülmesi gereken önemli bir özelliktir. Bir an önce çözülmesi taleplerinde herkes haklıdır. Öncelikle, HUP hiç kimsede yokken 12 sene öncesinden bizde olan ve pandemi sürecine kadar çok iyi çalışmış olan bir özellikti. Günümüz şartlarında bilginin artık hızla mobil ceplere düşmesi çok önmeli. Hele ki, bu paylaşım borsa ile ilgili ise. Ben zaten bunun farkındayım.

Bu nedenle sorunu mevcut sitemizde çözmek için çok çaba sarfettik. Olmayınca siteyi yenileyerek çözme kararı aldım. Nihayetinde bu da bir maliyetle oluyor. Bu sorun değil. Amaç HUP bir an önce aktif olsun. Ama maalesef benim elimde olmadan uzuyor gördüğünüz gibi. Yoksa ben de isterim hemen aktif olsun diye. 

Ayrıca, HUP sadece cep telefonlarında aksıyor. Ama mesela laptop ve sabit bilgisayarlarda eskisi gibi çalışmaya devam ediyor. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Yani HUP özelliğini masa üstü ve dizüstü bilgisayarlarınızda aktif şekilde kullanabilirsiniz. Sitenin yenilenmesinin tamamlanmasını ise, hepiniz gibi ben de bir an önce bitsin diye bekliyorum. 

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_