İletişim

  •  A 
AY*** TO*** 26.07.2022 17:51
Merhaba Aydın Bey,
Sonuçların temiz çıkmasına çok sevindim. Şimdi bu güzel haberden sonra lütfen ekranı kapatın ve tatilin keyfini çıkarın. Haftaya devam ederiz. Siz hep fırsatlar bitmez dersiniz bize, şimdi ben size diyorum nasılsa fırsatlar bitmez diye.

İyi tatiller.
Cevap 26.07.2022 18:03

Çok teşekkür ederim. Ama inanın ben gayet rahattım. Kötü bir şey beklemiyordum. 

Kesinlikle fırsatlar bitmez. Ama ben bayram tatilleri nedeniyle piyasalar kapalı ise ancak tam bir tatil yapabiliyorum. Keşke dediğinizi yapabilsem ama, muhakkak piyasalara ve tekniklere bakıyorum. Gördüklerimi de paylaşmadan duramıyorum. Bugün öğleden sonraya kadar sık sık elektrik kesintisi nedeniyle bağlanamayınca ekrandan uzak durmuştum:) 

Siz rahat olun. Benim için de tatil oluyor. Sabah 07:00 gibi zıpkınımla denize girdim. Yaklaşık 2,5 saat kesintisiz çok uzun bir mesafe yüzdüm döndüm. Dalarken, ya da olta ile balığa çıktığım zaman kafam tamamen boşalıyor. Borsa hiç aklıma gelmiyor. Ama diğer zamanlarda ekranı açma imkanı bulduğum zaman uzak duramıyorum. Sanki gördüğüm bir şeyi paylaşınca bir kısmınız bu hisseleri takibe alır ve önemli dirençleri kırınca alıp-satıp para kazanırsınız diye düşünüyorum. Bu da beni mutlu ediyor.

Hatta, destek-direnç tablosunda paylaştığım çok sayıda hissede yaşanan ciddi yükselişler nedeniyle, bu tabloda paylaşmış olsam da, keşke al/sat tablosuna da ekleseydim diye üzülüyorum. Ama diğer taraftan piyasanın diğer gelişmeleri beni çok ama çok tedirgin ettiği için, temkinli duruşu da bırakamıyorum.

Neyse, seans bitti. Şimdi ekranı kapatırım. 22:00-23:00 civarı teknikleri paylaşmaya başlayana kadar bakmam merak etmeyin:)

Hassasiyetiniz için tekrar teşekkür ederim. İyi akşamlar.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_