İletişim

  •  A 
SE*** UY*** 18.05.2021 16:13
Aydın Bey 'Eğitimsiz bir ülke' için yazdığınız cevap yaşananların çok doğru tespiti olmuş. Emeğinize düşüncenize sağlık. Yazılarınızı büyük bir keyifle okuyorum. Keşke bir köşe yazarı olsaymışsınız :) Gerçekten bu zorlu süreci sayenizde daha az kaygılarla geçirmeye çalışıyoruz. Tüm emekleriniz için teşekkürler.
Sevgiler ,saygılar
Cevap 18.05.2021 16:43

Çok teşekkür ederim. Tüm çabam, futbol takımı gibi siyasi parti tutulmaması gerektiğini anlatabilmek. Bunu başarır, yanlış yapana desteğimizi çekmeyi de bilirsek, tüm bunlar başımıza gelmez. 

Ama maalesef muhalefette ellerinde hiç bir yetki ve iktidar gücü yokken bile koltuklarını bırakmayanlara bakınca, iktidarda olup da bırakmayanlara söyleyecek söz bulamıyoruz. İktidar muhalefet, odalar her birinde süre sınırları olmalı. Bu anlattıklarım sadece siyasi iktidarların zaafları değil. İktadar olup da odalar, birlikler bile olsa benzer suistimaller yapılıyor. 

Birçok odanın üyesi yıllık aidatlarını vermekte zorlanırken, oda başkanları makam, araç, temsil, inanılmaz harcamalarla saltanat sürüyorlar.

Neyse, tekrar teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_