İletişim

  •  A 
MU*** AK*** 08.02.2021 23:30
Hocam merhaba

Günlük beklenti yazılarınız ve diğer paylaşımlarınız bizim hayatımızın bir parçası oldu. Bunlardan daha da önemlisi yüz yüze tanışma fırsatımız olmamış olsa bile şüphesiz güven duyduğumuz Aydın abimiz oldunuz. Son 1 haftada sayenizde ciddi getiri oranları ile kazançlar elde ettik. Her gün paylaşımlarınız teşekkür etmek istiyorum size ama iş yoğunluğunuzu arttırmamak için içimden ediyorum :) Allah sağlık sıhhat versin hocam
Cevap 09.02.2021 00:31

:)) çok teşekkür ederim. Kazancınız bol olsun. Umarım her zaman yüzünüzü güldürmeyi başarırım.

Benim için de sitemiz bir aile. 11. yıla girdik. Hastalıklarımız, evlatlarımız, iyi kötü yaşamımızda olan bitenler dahil her şeyi sizlerle paylaşarak bugüne geldik. Çok yüksek bir gerçekleşme oranımız var. Bunu düşürmeden korumaya çalışıyorum. Malumunuz çok yorucu bir iş yaptığım kesin. Ama hep piyasalardan bir adım önde giderek, sizleri doğru zamanlamalarla doğru kararlar alarak elimden geldiğince korumaya çalışarak günlerimizi birlikte yaşıyoruz.

Bir çok arkadaşımız tanışmak istiyor. Eğitim isteyenleriniz de çok oluyor. Arkadaşlarımız farklı bir çok şehirden tanışmak için bile kalkıp İzmir'e gelmek istiyorlar. Bunlar yaptığım işi başarmış olmamın, samimiyetimi hepinizin anlamış olmasının yansımaları diye düşünüyor ve mutlu oluyorum.

Her yükselişi, her düşüşü önceden öngörebilmem mümkün değil tabi. Bazen yaşanan yükselişleri kaçıracağız. Bazen de düşüşlerden kaçamayacağız. Önemli olan en kısa zamanda toparlanmamız ve yolumuza varsa kayıplarımızı telafi ederek devam etmemiz. 11.yıldır bunu başarmayı bildik. Bundan sonra da başarırız diye düşünüyorum.

Allah hepimize sağlık, sıhhat ve bolluk versin.

    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_