İletişim

  •  A 
OK*** MA*** 23.01.2021 00:22
Merhaba bende emek elektrik var spk bedelli sermaye arttırımı için başvuruda bulundu ben paylaşmış oldugu haber kaynagından hiç bir şey anlamadım ve bu rüçhan hakkını aldıgımda ana hisse fiyatında mı yoksa belirlenen rüçan fiyatında mı işlem görücem neye göre ve oranla artış gösteriyor bana yardımcı olurmusunuz
Cevap 23.01.2021 09:39

Günaydın.

Site üyemiz olmadığınız halde bu sorular bize soruluyorsa, İşlem yaptığınız kurumda bu sorularınızın cevaplarını verecek bir temsilciye ulaşamıyorsanız öncelikle o kurumu değiştirin derim.

Site sayfasının üst kısmında arama satırına rüçhan ya da bedelli ayrı ayrı yazarak alt tarafa gelen soru ve cevaplarda tüm aklınıza takılanları bulacaksınız. Rüçhan ve bedelli konusunda genel açıklamalar yer alıyor. Ama aşağıya doğru mümkün olduğunca fazla soru-cevabı okuyunuz. 

Sanırım siz de yeni borsa ile tanışan yatırımcılardansınız. O nedenle sorunun bilgi eksikliği içerdiği düşüncesindeyim. Dediğim gibi, lütfen önce verilmiş arşiv cevaplarını çok dikkatli okuyun. Buna rağmen aklınıza kalan soru halen olursa yine sorun lütfen. 


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_