İletişim

  •  A 
OS*** UN*** 24.11.2020 09:42
Merhaba hocam saygılar,
Mobil uygulama ile ilgili yazmak istedim. Ne kadar mümkün bilemem ama sizin takdiriniz. Al sat kısmında teknik hedefin yanısıra hissenin anlık fiyatını da tablo icerisine yerleştirsek günlük takip açısından daha kolay olur mu? Hedef noktaya geldiğinde de bize bildirim gelse. Al sat destek tablosuna da ek olarak favori beğendiğim hisseler gibi yeni bir sekme gelse. Beğendiğiniz hisseleri topluca gorebilsek.
Cevap 24.11.2020 16:49

Anlık fiyat mümkün değil. Bunu ancak aracılık yapanlar ve matriks gibi veri dağıtıcıları yapabilir. Bizim gibi siteler için çok ciddi veri fiyatı paketleri söz konusu oluyor. Yoksa tüm dedikleriniz olsa tabi ki gayet iyi olur.

Aslında işlem yaptığınız kurumlarınızda ellerinizdeki hisseleri hedefine yazdığınız ve gerçekleştiği zaman bildirim alıyorsunuz. Destek-direnç paylaşımları gördüğünüz gibi çok kademeler kullanılarak yapılıyor. Her bir destek ve direnç kırıldığında bildirim gelse, çok kişi bildirimi kapatır. Çünkü sayısız devamlı bildirim geliyor olur. Ama özellikle fincan-kulp, çanak gibi formasyonların tetiklendiği seviyeler için olsa gayet güzel olurdu.     Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_