İletişim

  •  A 
HA*** TU*** 23.09.2020 20:56
Merhaba Aydın Hocam, destek-direnç tablonuzda son 2 günkü CEMTS paylaşımınız için teşekkür etmek istedim. Paylaşımınız sonrası takibe aldım, dikkat çektiğiniz fincan-kulp formasyonu kırıldığında ise değerlendirdim. Teşekkürler tekrardan.
Cevap 24.09.2020 11:42

Çok kez yazdım. İlle de al/sat öngörüsü beklemeyin, Destek-direnç uyarıları da çok önemli diye. Özellikle çanak, fincan-kulplar kırılınca çok sert yükseliş yapabilen formasyonlar. Ben farklı piyasa riskleri nedeniyle cesaret edip al/sata koyamıyorum ama görüyorsunuz hisseler ilgili dirençlerini kırınca sert yükseliş yaşıyorlar. Benzer bir çanak vkıng hissesinde kırılınca o da sert yükseldi. 

İnanın ben de ne yapacağıma şaşırdım. Çok farklı piyasa korkularım var. Detaylı hep yazıyorum. Piyasa riskleri bu denli ciddi iken, gördüğümü yazmaktan korkar oldum. Bu yükselişlerden sonra çok hissede büyük düşüşler de olacağı görüşündeyim. Şuan manipülatörler at koşturuyorlar. Ama bu böyle sürmez. Yanlış bir paylaşımla sizleri bu tip riskli hisselere yakalatmamak için mümkün olduğunca korumaya çalışıyorum.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @_Stratejist_