KIZLARIM VAR DİYE SEVİNMELİ MİYİM

20.06.2010 02:57
 •  A 

   KIZLARIM VAR DİYE SEVİNMELİ MİYİM?
   Allah varya,ben de her baba gibi,bir oğlum olsun çok istemiştim.İlk bebeği duyduğum da,üç ayı zor beklemiştim,öğrendik ki kız..İlk çocuk olduğu için,çok da önemli olmuyor.Ama ikincisini,nasılsa bir kızım var,ikinci de erkek olsun diyordum.Baktık ki,O da kız.Ne yapalım,Allah sağlıklarını göstersin,hayırlı evlatlar olsun,erkek adamın erkek damadı olur dedik.

   Tabii şimdi kızlarımı dünyalara değişmem!Allah herkesin evladını anne-babaları,ve eşlerine bağışlasın.Evlat acısını kimseye yaşatmasın!

   Benim oğlum olmadı,kızlarım oldu.Ama oğlu olduğunda benim gibi düşünüp,oğlu olduğunu duyunca kimbilir kaç baba sevindi.Ama gelin görün ki,bu babaların on tanesinin evine ve yüreklerine dün ateş düştü.Aslan gibi on evladımız dün yine şehit oldu.

   O anneler-babalar gözlerinden sakındıkları aslanlarını vatan görevini yerine getirsin diye askere yolladılar.Ama şehit haberini aldılar.Buna yürek mi dayanır.Bu dünyanın anlamı mı kalır artık o ana-babalara!

   Şimdi ben sevinmeli miyim yani oğlum değil de kızlarım oldu diye?Böyle bir şey olur mu.Kendi evlatlarım gibi içim yandı duyunca.Bu iş daha böyle ne kadar sürecek?Kaç eve daha ateş düşecek.Kaç yiğidimiz daha ülkesi için,ama kendi ülkesinde askerlik yaparken şehit düşecek?

   Böyle bir hainlik var mı?Bu ülke kime dar geldi ki,kime yetmedi ki,kimi düşman gördük ki,bu hainlikler yapılır?

  Görünen o ki,ülkenin bir çok yerinde,benzer terör saldırılarını yaşayacağız.Daha birçok yerde infial yaratacak saldırılara hazır olun.Bu ülke her ayağa kalktığında,her kendi ayakları üstüne bastığında,hemen bir karışıklık çıkartılmaya çalışılır.Önce sağ sol kavgası çıkartıldı.Sonra da PKK illeti ve dinci-laik kavgası.Birileri bir yerlerde rahat durmuyor.İllahaki Türkiye\'yi karıştırmak istiyorlar.

   Kürt kökenli vatandaşlarımızın da,Türk kökenli vatandaşlarımızın da bu oyuna gelmemesi lazım.Türkiye üzerine planlar yapanlar,bilmemeliler ki,cihana hükmetmiş bir millete musallat oldular.Bu alçakça saldırılarla,bu milleti birbirinden koparmak öyle kolay değil!

   Ama artık hükümet de,bu işin üstüne gitmeli.Kararlılığını ve devlet gücünü göstermeyi bilmeli.Yazıktır verdiğimiz bunca şehite.

   Kusura bakmayın,kendimi tutamadım yazmak istedim.Bu konuda çok daha uzun bir yazı yazmayı düşünüyorum.Türkiye üzerine büyük oyunlar oynanıyor.Uyanık olur da bu tuzaklara düşmezsek,dünya çok güçlü bir Türkiye görecek.Ama bu olmasın diye birçok odak var gücü ile çalışıyor!

   ŞEHİTLERİMİZE ALLAH\'TAN RAHMET,ailelerine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

   Nur içinde yatsınlar. 

,   
   


 • 18.06.2010
  15:07

  DİRENÇLERDE SIKIŞAN BİR PİYASA VAR! Biliyorsunuz,İki gün önce Dow ve Dax dirençlerine gelmiştik.Ama İMKB için ise henüz direnç seviyelerine biraz daha mesafe vardı.Beklentim Dow dirençlerinde satışların da gelme ihtimaliydi.İki gündür... Devamı »

 • 17.06.2010
  23:07

  BUGÜN KARNE GÜNÜ.ÖNCELİK KIZLARIMIN! Değerli Arkadaşlar, Cuma günü kızlarımın karne günü olduğu için,birlikte karnelerini almaya gideceğiz. Bu nedenle yarın sabah açılışına yorum yazamayacağım!Umarım herşey yolunda gider! Devamı »

 • 17.06.2010
  12:23

  YİNE BANKALAR ÖN PLANA ÇIKTI! Dünkü beklenti yazımda verdiğim rakamlar;(Aşağıda tırnak içindeki bölüm,dünkü beklenti yazımdan alınmıştır!) '' Dow için 10.500,Dow future için de;10.420 ara direnç seviyeleri. Bu dirençlerin Dax karşılığı da,6.250. Devamı »

 • 17.06.2010
  08:59

  YAZ SICAĞINDA,NAKİT PARANIZ CEBİNİZİ YAKIYOR DİYE ŞİKAYET ETMEYİN! Yeter ki,cebinizi yakan paranızın sıcaklığı olsun:) Tabii bu siteyi takip edenler,muhtemelen şimdiye dek alışık olmadıkları,düşen ortamda paraya dönme gibi yeni alışkanlıklar ile karşılaşmış olabilirler!Kendimden bi... Devamı »

 • 16.06.2010
  08:45

  HER ZAMAN KAZANMAK DEĞİL,BAZEN DE KORUMAK HEDEF OLMALI! Dow tahminlediğimiz gibi 10.250-75'in üstünde birkaç gün taban yapıp,oradan yukarı hamlesini yaptı.Geçen hafta dediğim 11.200-300 seviyeleri öncesinde ara dirençler de var. Dow için... Devamı »