Yeni Site Bilgilendirme!

21.12.2022 16:54
 •  A 

Değerli Üyeler,

Yeni sitenin demosunu kontrol etmeye başladım. Şu an çok hata, eksik tespiti yaptığım için önce onların tamamlanmasını bekliyorum. Bir-iki güne onları düzeltiriz diyorlar. Benim tespit ettiklerim tamamlandıktan sonra, bir de test grubumuzla gözden geçirip son rötüşları yapacağız. Sonra da aktif hale getireceğiz. Ben üye tarafında bu kadar eksik varken, bir de yönetici panelindeki eksikleri ve isteklerimi düşününce yeni yıla sarkma riskini yüksek görüyorum. Ama onlar yeni yıla kalmaz bitiriz diyorlar. Önceki sözleri referans olunca inancım düşük.

Ama bilinmesini istiyorum ki, en azından ben şu anda yeni siteyi kontrol etmeye başladım. Zaten istediğim ekstra bir şey değildi. HUP bildirimlerinin çalışması için yenileme yapıyoruz aslında. Ekstra bir istediğimiz ya da sitenin eksiği yoktu.

Bildirimleri test ettik tüm telefonlar için çalışıyor. Ama tam aktif ettiğimiz zaman yaşanacak test önemli. Bildirimler için yurt dışı bildirim paketleri satın aldık. Kısacası alt yapı bitti bitiyor ama tasarımda eksiklerin bitmesi lazım. 

Son durumu bilmenizi istedim. İyi akşamlar.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_


 • 13.12.2022
  10:05

  Sanayi Üretimi Ekim'de aylık %2.4, yıllık %2.5 büyüdü. Beklenti daralma şeklindeydi. (Önceki; %-1.6) Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ISIC.REV.3'e göre 2005 önemli sanayi maddesinin üretim bilgilerinden oluşturulan 1997=100 temel yıllı A... Devamı »

 • 08.12.2022
  22:18

  Maalesef o kadar dikkat etmeme rağmen yine covid pozitif çıktım. Ev testi yaptım akşam. Görüntü covid pozitif. Ama şükür ki çok hafif atlatıyorum. Belirtiler üç gün içinde çıktı ve kayboluyor. Bu kadar hafif atlatıyorsam, neden ya... Devamı »

 • 08.12.2022
  13:20

  Sizlere yazılarımda tekrarladığım, dün de Ekotürk Tv canlı bağlantımda teknik detayları ile paylaştığım düzeltme uyarımın videosunu sitemizin ana sayfasında videolar arasına ekledim. İzleyebilirsiniz. Devamı »

 • 08.12.2022
  12:29

  Değerli Üyeler, Yakın biz zaman içinde yeni site bitmiş olacak. Önce bir test grubu ile kullanıp, varsa eksik, aksama onları da tamamlayıp sonra tüm üyelere aktif etmeyi planlıyoruz. Bu nedele 10 kişi civarında bir test grubu oluşturmayı düşün&uum... Devamı »

 • 07.12.2022
  23:16

  Değerli Üyeler Henüz iyileşme yönünde gitmiyorum. Bu haldeyken de teknikleri taramak, beklenti yazısı yazmak çok zor geliyor. Beni iki gün izinli olarak düşünün. Ama şöyle, tam zamanlı sitede faal olmasam da, seans içinde yine sizlerle o... Devamı »