Soru - Cevap (gunaydın)

  •  A 
HA*** İB*** KA*** 23.01.2023 09:28
Konu / Hisse Kodu: gunaydın
hocam gunaydın bu aralar yazılarınızdan sizi keyifsiz moralsız görüyorum baya yorduk galıba sizi ınsallah kötü bişey yoktur saygılar hocam
Cevap 23.01.2023 10:21

:)) Günaydın.

Yapmayın, o kadar da keyifsiz olduğum bir şey paylaşmadım. Piyasa için 5704'e yaklaşırken düzeltme uyarıları yaptım. Düşüşte ise 4711 seviyesinin dipler civarı olacağını düşünerek çok sayıda yeni öngörüler yapıp, yaşanan sağlıklı düzeltmedir telaşa gerek yok diye yazdım yazılarımı. 

Ama şu af konusunda ise oldukça hassasım. Moralsiz ve keyifsiz olduğumu gösteren paylaşımlarımın çok olduğunu sanmıyorum!!

Amaa, çok yorulduğum kesin. Uzun zamandır balığa gidemedim. Kafamı dağıtamadım. Borsa çok hareketli olduğu için gün boyu ekran takip zorunda kalıyorum. Bina içine hapis kaldım adeta. Arada dışarı atardım kendimi, neredeyse gün boyu hep kapalı alanlardayım. Hatta dün eşime, öğleden sonraları düzenli sahile bir yerlere çıkıp bir saat dolaşıp gelmeyi rutine bağlamak istiyorum. Çok fazla kapalı kaldım son zaman dedim:) 

Bir de, şu yeni site işi beni çok fazla yoruyor. Strese sokuyor. Bu kadar uzaması ne demek. Nasıl bitmez hala, çok sıkılmış durumdayım. Zaten her şeyi belli olan bir güncelleme bu kadar sürmemesi lazımdı. Çok yol kat edildi ama tasarım hatalarının düzeltilmesini bekliyoruz hala. O konu beni en çok yoran sorun. Yalancı çobana çevirdiler beni. Bitti deyip, bitirmemeleri canımı sıkıyor. Dikkat ederseniz son dönem bitsin de söyleyeyim diye tarih vermiyorum. 

Yine de içiniz rahat olsun sizler beni yormuyorsunuz. Benim kendi yapım beni yoruyorsa yoruyor. Sanki her şeyi önceden görmem, yazmam gerekirmiş gibi hisseden biriyim. Düzeltmeyi görüp, yazıp, ama ilk öngörülerimi neden biraz erken yaptım diye bile kendime kızabiliyorum. Odas gibi kar patlaması yaşayan bir şirket öngörüye girip, sonra okuduğunuz pat diye ceza kesildi sektöre açıklamaları elimizde olmayan gelişmeler de olsa, tahmini mümkün olmayan boyutlar da olsa, neden bunlara yakalandık diye kendimi geriyorum. 

Bunları mümkün olduğunca yansıtmamaya çalışan, daha pozitif paylaşımları olan biri olmaya çalışmama rağmen, bu yorumu yaptığınıza göre demek yine de yorgunluğumu yansıtmışım. İçiniz rahat olsun ama, sağlık, sıhhat, muhabbet her şey yolunda. Annem, eşim, kızlar herkes kendi işinde. Eşimin iltihaplı eklem romatizması sorunu başladı iki yıldır. Bu üzüyor beni biraz. İlerlemesi, yaşam kalitesini düşürmemesi için her türlü doktor kontolünü yapıyoruz. 

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_