Soru - Cevap (Bıtcoın)

  •  A 
AB*** SE*** KI*** 22.01.2023 01:28
Konu / Hisse Kodu: Bıtcoın
Merhaba Aydın Bey,
VIOP tablosunda "Bıtcoın" hedefine yaklaşıyor. Diğer yandan günlük grafikte de golden cross gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel görünüyor. Bu durumda hedef yükseltmek mantıklı olabilir mi ? 30.000$ civarı biraz mantıklı gibi görünüyor. Kişisel hedefimi biraz daha uzun vade şeklinde 30.000 $ olarak belirlemem mantıksızlık içerir mi ?
(Not : kişisel hedef dedim çünkü başkalarının etkilenmesini istemem)
Teşekkür ederim.
Cevap 22.01.2023 19:34

Açıkçası, bu yıl kriptolarda ciddi yükselişler yaşanmasını bekliyorum. Ama şimdiden üst hedefler olur diyemem hemen. Sonra arada öngörüyü verdiğimden sonra yaşananlar nedeniyle düşüşler oluyor, siteye üye bile olmayan biri çıkıp, tv.de bitcoin dediniz aldım, düştü. Üstünüzde hakkım kaldı diyebiliyor! Bu nedenle öncelikle bu alanda en başından beri herkesi uyarıyordığımın unutulmamasını istiyorum! Coinler ayrı, ama regülasyonlar, güvenliği, yasal çerçevelerinin eksik kalması sorun. Zaten düşüşlerin ana nedenleri de bunlardı. Sonra benzer şekilde batan şirketler yüzünden düşüşler yaşanırsa kimse etkilenmiş olmasın.

Ben bu yıl 30.000$-40.000$ seviyelerini görmeyi bekliyorum. Ama öncesinde 25270$ seviyesinde direnç var. Eğer orası geçilecek olursa, sırası ile 27365$, 28740$(gap) ve 31025$ seviyelerinin görülmesini bekliyorum. Ama dediğim gibi, önce 25270$ geçilmesi lazım. Sonrasındaki seviyeler de sırası ile olacak beklentiler olmalı.

Verdiğim seviyeler şu an için gördüğüm direnç hedefleri. Onlar görülür görülmez yaşayıp göreceğiz. Ama daha üstü de olmaz diyemem. Yaşanacak teknikler sonrasında daha üst teknikleri de bana söyletebilir. Şimdilik bu rakamlarla sınırlı kalmak doğru olur.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_