Soru - Cevap (HUP)

  •  A 
UĞ*** TE*** 06.12.2022 18:39
Konu / Hisse Kodu: HUP
Benden başka kimsenin sorunu yok gibi hep ben soruyorum ama. benim PC gibi bir şansım yok malesef. bu yüzden periyodik olarak yeni web siteniz ile ilgili bilgilendirme yapmanızı rica edeceğim. zira süresini bayağı bir geçmiş durumda.
Cevap 06.12.2022 22:05

Yok az önce de bu soruyu soran bir üyemize özelinde cevap yolladım. Bu konu her gün sorguladığım bittiği anda da ilan edeceğimiz çok önem verdiğim bir konu. Ama henüz bitmedi. Bugün telefon bildirimlerini test ettim. Gayet iyi çalışıyor. Ama tüm aktarımlar, sitenin dizaynı bitip, aktif şekilde tümden site üzerinden test ettiğim zaman tam aslını göreceğim. Yoksa iki yıldır modül olarak yapılan çalışmalar sonrasında hep istenilen sonucu vermediler. 

Artık her şekilde bu hafta, en geç önümüzdeki hafta bitirsinler diye bastırıyorum. Ama bu alanda çalışanlarınız bilir. Süre geçti yapacağınız şey sözleşmeyi fesh etmekse, o zaman da yeniden yeni bir firma ve yeni çalışma süresi demek olur. Bu yüzden bitirmlerini bekliyorum. Bana site taslağı geldi. Ama dediğim gibi tümden test henüz açılmadı. Ama bildirimler telefonlarda şu an test edildi çalışıyor. Bunun dışında zaman için ne desem nafile. Bilgilendirmeyi de yapmıyorum. Çünkü verilen bilgilere uyulmadığı zaman, bu takdirde ben sanki konuyu sallıyor gibi oluyorum. Bunu da istemiyorum. Bitti dedikleri anda test grubuna açılacak. Test grubuna açıldı dendiğinde bittiğini duyacaksınız. Ama aktif edilmesi için test grubunda sorun olmadan çalıştığını görmemiz gerekir. 

Artık çocuklarımın yazılımcı arkadaşları bile arayıp, biz bakalım mı diyorlar. Ama bu işlerin şirket tarafından yapılmasını doğru buluyorum. Bireysel olarak fazlası ile bizi oyalayanlar, zaman kaybettirenler oldu.

İyi geceler


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_