Soru - Cevap (uvyh/ bilanço değerlendirmeleri)

  •  A 
SI*** KA*** 08.11.2022 10:33
Konu / Hisse Kodu: uvyh/ bilanço değerlendirmeleri
teşekkür ederim, hergün ve günde 10 kez giriş çıkış yaptığım halde bu ayrımı bilmiyordum, bilgilendirme için teşekkür ederim.
Cevap 08.11.2022 11:10

Tek başıma tüm bu veri girişlerini yapmaya çalışıyorum. Yaptığım işin bir kısmını başkasına bırakayım o yapsın deme lüksüm de yok. Çünkü benim görüşümün tersi paylaşımlar beni de bağlar. Derdim, hep acaba size daha fazla nasıl katkım olur detayında. O nedenle aklıma geldikçe, sizlerden bilanço değerlendirme soruları arttıkça, piyasa bilançoya göre farklı davrandıkça, uvyh'ne ek bilanço değerlendirmelerini de yapmaya başladım. Hepsini UVYH listesinde yapınca çok karıştığı için de Bilanço Beklentileri Başlığı altında paylaşıyorum. Aslında bunu da yazdım. Muhtemelen arşiv taraması ile o uyarıyı da bulurum. Ama şunu bilin ki, benzer birçok sitede soru bile sorma imkanı yok. Sorular sınırlı, soru sorma saatleri bile sınırlı iken, ben değerli üyelerimizin çoğunun uyuduğu saatlerde bile paylaşım yaparken gelen soruları anında cevaplamaya çalışıyorum. 

Tüm bunları sizler için yaparken, bazı teknik detaylar eksik kalıyor olabilir. Ama görüyorsunuz siteyi yenilemeye kalktık, o bile aksıyor. Bu nedenle benim yüklendiğim misyonun ağırlığını, bir bünyedeki yükünü göz önünde tutup da davranırsanız beni de motive etmiş olursunuz. Günde on kez giriş-çıkış yaptığınız halde bu ayrımı bilmiyorum demeniz bile bir mana mı taşıyor diye düşünüyorum. Sitede arşiv araması var. Bilanço Değerlendirmeleri yazıp arattığınızda bir çok soruya verdiğim cevaplarda bu uyarımı okuyabilirsiniz. Kesin genel uygulama uyarım da var. Ama şimdi ne yapayım, piyasaya bakacağıma bu uyarımı arayıp, bulup onu mu paylaşayım. Sizden ricam lütfen benim amacımı artık net şekilde anlayın. Uyarılar, sorular, iletişim mesajları her birinin içerikleri herkes için önemli bilgiler içeriyor. 

Dediğim gibi yeni site bir bitse, uvyh ve bilanço değerlendirmeleri ayrı ayrı bölümlerde olacak. Ama ne yapayım verdiğim parayı yakıp, başkasına mı site yenileme işini verip, yeni bir 45-60 günlük süre daha mı bekleyeyim? Tekrar ediyorum, ben verdiğim tüm cevaplarda olabildiğince net, kinayesiz yaklaşımlar gösteriyorum. Sizler de bunu yaparsanız çok memnun olurum. Sorunuzda kinaye hissettiğim için bunu yazdım. Yanıldıysam özür dilerim. Ama benim tempomda çalışmanın etkilerini de bilmenizi isterim.

Dediğim gibi arşiv aramasına Bilanço Değerlendirmeleri yazıp aratınca, çok yerde bu uyarımı yaptığımı göreceksiniz.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_