Soru - Cevap (Test 1)

  •  A 
UĞ*** AY*** 15.08.2022 13:54
Konu / Hisse Kodu: Test 1
Test 1 nedir? Garanti bank e trader de bulamadım bitcoin ve etherium çıkıyor
Cevap 15.08.2022 14:08

:)) 

Siteyi Tanı kısmını tüm üyelerimiz muhakkak okusunlar. Sitenin özellikleri burada yer alıyor. HUP, yani hızlı uyarı penceresi özelliğini mobil cihazlar için test ediyoruz. Bu gördüğünüz test başlığı bu çalışma ile ilgili. Dikkate almayınız. 

Şu an laptop ve bilgisayarlardan siteyi açıp, HUP'u aktif edenler, başka ekranlarda çalışıyor da olsalar, ben sitede paylaşım yaptığım takdirde ekranlarına sesli ve görsel bir uyarı penceresi açılır. Bu özellik cep telefonlarında da aynı şekilde çalışıyordu. Maalesef telefonlardaki bir güncelleme sonrası bu özellik telefonlarınızda çalışmaz oldu. Bu nedenle de sık sık siteye girip paylaşım var mı diye kontrol etmek zorunda kalıyorsunuz.

Bu sorunu çözmek için uzun zamandır çalışıyoruz. Ama bitti derken hep başka bir eksik çıkıyor. Yine yapılan uygulamayı tamamladık. Google'de çalışmaya açtık. Hatta şu an androidlerde play store'da borsaanalizci yazınca uygulama çıkıyor. Ama onay verildikten sonra aktif olarak çalışacak.

Lütfen test mesajlarını dikkate almayın. Ama HUP larınızın aktif olup olmadığının kontrolü için kullanabilirsiniz. Sadece HUP'lar sadece laptop ve bilgisayarlardan siteyi açtıysanız çalışıyor.     Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_