Soru - Cevap (Al-sat)

  •  A 
RA*** AY*** 03.06.2022 18:35
Konu / Hisse Kodu: Al-sat
Merhaba Aydın Bey Brisa parsan çimsa yükselen Petkim öngörünüz ile aldım bist düştü yüklü aldığım için zarar yazdılar. İki hafta sonra BİST çıktı zirveler yaşanıyor siz daha düşebilir diyorsunuz Ben de Petkim çimsa ve brisayı sizin hedeflerinize gelmeden sattım alış fiyatına.Tabi ben sattıktan sonra gittiler. Yükselen ve parsan hala alış fiyatıma gelmedi Bu cendereden nasıl çıkılır anlamış değilim.Sistem oturtmakta zorlanıyorum.
Cevap 04.06.2022 00:05

Al-sat tablosunda brısa, cımsa, petkm, parsn yazınca zarar yazıp satacak bir öngörü yok gördüğünüz gibi. Parsn ve yksln'de mayıs ayında verilmiş ve açık olan öngörüler var. Acaba destek-direnç tablosunu mu yanlış anlıyorsunuz? 

Bazen beklentilerimi aşağı-yukarı yönlü revize yapıyorum. Dediğiniz hisselerde zararına bir gerçekleşme yok çünkü son öngörülerde. Bir yerde siteyi yanlış kullanıyorsunuz sanırım. Siteyi tanı kısmını detaylıca okudunuz mu? Pazartesi 11:00 sonrası beni site telefonundan arayın, siteyi kullanım konusunu bire bir konuşalım isterseniz. Nerde aksama oluyor buluruz belki.


    Saygılarımla
    Aydın Eroğlu
     Stratejist
   Finans Yazarı
www.borsaanalizci.com
Twitter: @aydineroglu_